Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçimden geldi, yazayım dedim. Adım yalakaya çıkcak ama olsun. Buna değer bence.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

beyler kavgaya donüşmesin topicler hani yani daha yeni katıldık sayılır. aranız daki sorunları ayrıca halledin...

Demi yane?

neyse :* optum güzel olmus fatih[signature][hline]Madnes is the gift that has been given to me!

World:Ares
Job:Ice MAGE
Race:Human
lvl: 46+
Total Played: just 2,5 weaks
Clan:ImanGucu

USE THE FUCKING SEARCH BUTTON

1.279 patch
http://members.lycos.co.uk/thadeustr/knightonline.rar
Sağ tıklayın linke farklıkaydet diyin...
Açıklama

Madnes is the gift that has been given to me!
My Favorites
Sosyal ağlarda paylaş

konu desitireym hemen :)
yaw bu paticik in album neymish die bakıodm image host umsu biseyler yapmıslar.komik geldi biraz karıshtıraym dedm.Derkene eski sewgilimi kedileriyle gormem mi aman allam.Tam basımdan attım yelkenleri mi actım ozgur sularda ilerliorum farklı limalara doru derkene bizm destroyer buralarda benim yakınlarmda. nassıl bir denk gelmedir bu allam ya.
neyse bu foruma da girmez ole oyunlarla alakası olmayan bir hatundu. Hatun kısmının benm kadar gevese olmayanı makbuldur bana herhald ole simdiye kadar denk gelmedim benm kadar geveseye ama olsn ole dielm :p[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iskocyaLI, 28 Ocak 2005 07:34 tarihinde demiş ki:
ya fatih bırak bu işleri kocum bundan sonra benim nicki kesinlikle agzına alma senin gibi kendini bilmez kişi ile işim olmaz karşında cocuk varmış gibi yalakalık yapma sana gene yazıyorum 2 dakka delikanlı ol adam sansınlar sana levels ex kazandıran clan herzaman en iyi clandır ya kardeşim beni tanıyan kim varsa adam cakal su kurnazı sizde bunun pofpoflu laflarına kanıp sırnaşmıyın ne oldugunu ben biliyorum bundan sonrada ne oldugunu daha i ögrendim karakteri bozuk ex için char için delikanlıgını satan adamın teki oyun içinde kendini bilmeyen kişi ile işim olmaz... bundan sonra hiç bir yerde benim rumuzum charın adını kesinlikle gecme....

İskoç sana hiç yakışmadı. Küçüğün o senin geçmişte hata yapmış olabilir ama burda onun hakkında onun kişiliğine saldırı niteliğinde şeyler yazman yanlış. Ayrıca biz bu sözleri ilk defa duymuyoruz ne ben ne NEWZAT ne diğer arkadaşlar.... bizi beğenenler olduğu gibi beğenmeyipte arkamızdan konuşanlarda var sonra özür dilemeye geliyolar o başka tabi... Dediğin gibi gerçekten adının geçmesinden rahatsız oluyosan özel msj at belirt... burda onun hakkında ya da bir başkası hakkında bu tip şeyler yazma...seni severim bilirsin sevdiğimden diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

doguş olm sen ne yaparsan yap arkandayım. bu konudada destekliyorum.bencede iskoç agresiv olma biraz alttan al. fatih 15 de olsa 26 da olsa yada 50 yaşındada olsa sen büyük ol affederek.(eger fatih hatalıysa tabii)ki sen hatalıysan özür dile.ben olayı biliyom hem kızın1 inden hem fatihten dinledim. oyun bu olm oyun o klanda yada bu klanda die arkadaşlıklar bozulurmu alla alla. ben capeli klana geçtim doguş küstümü bana.valla bırakın bu işleri şurda apazıcık türk varız.millet ne piçim faşistlik yapıyo ama biz birbirimize giriyoz.bence uzlaşma olmalı.sadece fatih ve iskoç meselesi diil.birbirimize yakın olalım. birbirimize yardım edelim. kaynaşalım anlaşalım barışalım vs.bys all[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bisey yazmıyacaktım aslında,genel olarak takipte etmedim ama ne kadar uzattınız bu konuyu ya.
Bu kadar ailesel clansalsa olayınız baska türlü halledin lütfen.Rica ediyorum yani böyle bir tartısma var ve ben icinde degilim,kimse küfür etmiyor ben etmiyorum,küfür yemiyorum,asagılama falan yok,olmuyor ama rahatsız oluyorum.
Kan cekiyor.
Saka bi yana lütfen özelden halledin artık.
Sosyal ağlarda paylaş

ewet deli fasist kesildi millet hatta koforum lardında klan kısmında deli bir milliyetclik aldı basını gidior.gecen gece eslanta gittim oh ne guzel die tam dalcam bi baktım townda baarıshmalar war.bizm klandan reelden gorushtuum bi arkadash bashka bir turk klanından elemanla kapısıo.bizm elemanın sewgilisne laf solemish oyunda.sewgilisi de bizm elemana solemish sonra bunlar oturmush eslantta townda girishmishler birbirlerne. millet toplandı konushtuk barıshtırdık elemanları .uzlashmacı olun sonucta oyun bu.bi soz solendi die o sozde anlatılan karakter olmuorsun ki kardesim.karsı tarafın acizliine werin gitsin en basitinden. Hakeden kisiyi dogru kurduun cumlelerle yerin dibine de sokarsın goklere de cıkartırsın.Sadece dogru konushmak we anlasabilmek soz konusu olan[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Olaymı, Kavgamı, Tartışmamı, Husumetmi?, Geyik mi? Yoksa boynuzumu anlamadım walla kIzIn1i naber? :-)[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
KASIMPATI_MANYAGI - El Morad - Rogue
LvL - 43(Ula bi 45 olsam da styx kullansam)
HaSeNeK - El Morad - Magician
LvL - 30+(ah bi estlant yüzü görsem)
Sosyal ağlarda paylaş

ahanda kasımpati manyaı bak sen :)
gecen bırakmıshtın karakterini duwar arkasında abbyste, biseyler soledim nickin hakıında, sonra duwara iice yaklashtıımda gordum ki biri gelip oldurmush.saat gece yarısını gectiydi naptıysan macroya bırakıp yattın mı orda olecene olu duruodu[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Daha makro yapğmadım aga... o başkasıdır :) benim nickime iyi dikkat et :)))) makro yapıp kendimi banlanmış bulmak istemiom çünküm...[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
Sosyal ağlarda paylaş

Doğrudur o da yabancım değil :) Abim olur kendisi (öz olmasada -aynı zamanda komşum)[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
Sosyal ağlarda paylaş

sanada selam kaski :) mrproblem sen ares de orc musun _? (meraktan ) :)[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name :kIzIn1i
Nation:MagiCian
Race :EL Morad
Job :gLacier
LvL :5x
Manner:389
cLan :Knights
Server :ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

ewet orcum ben areste orc olablirm ama reelde bir insan olarak yasamamı surdurmekteym.gerci hey orc baksana deseler bu aralar yoldan gecen birileri doner bakar mıyım onu da bilmiorm ya.Sen insansın sanırım :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Merak merakta nereye kadar :D ayrıca biraz daha zorlasan taksi olcaktım nerdeyse :-)[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
Sosyal ağlarda paylaş

ehuheuhe ben ezik ve sanalim ve insanım :) (mesaj yerine ulasır inşallah) :pP[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name :kIzIn1i
Nation:MagiCian
Race :EL Morad
Job :gLacier
LvL :5x
Manner:389
cLan :Knights
Server :ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...