Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçimden geldi, yazayım dedim. Adım yalakaya çıkcak ama olsun. Buna değer bence.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
DousH, 27 Ocak 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
Gerçi benle saruman204(NEWZAT) pek sevilmeyiz... :)
nedenini bizde anlayamadık çoğu kez bilerek npc çekildi üzerimize ölmemiz için kimi zaman otururken... kimi zaman pc başında değilken kimi zaman taaa 50+ oldduğumuzda yeni yeni warior haungalar çektiler... (hepsini kestik) :) :) bizim hakkımızda çok atıldı tutuldu çoğu zaman güldük söylenenlere bazen kızdık....
NEWZAT için exp gösteriş delisi diyenler bilmes kaç kere BiLEREK öldüğünü veya bilemesler pelerinli clanından kendi disband yaptığını....
Kendi yaptıklarımı zaten beni tanıyanlar bilir söylememe gerek yok söylersemde bana yakışmas o zaman DousH olmam zaten :)

Şimdi burada gerçekleri yazıcam, adım yalakaya çıkacak o yüzden fazla bişi yazamıyorum. Ama sizi forumdaki arkadaşlara biraz olsun tanıtabilmek adına bişiler yazmak istiyorum..
DousH ve NEWZAT oyunun fırlamalarıdır. Hele NEWZAT oyunun her türlü inceliğini bilir. Nereden ne kadar exp alacağını, lagın durumuna göre ne keseceğini iyi hesap eder. DousH kim yardım istese elinden geldiğince yardım eder. NEWZAT'ı ilk görenler "amma poposu kalkık" derler. (Bende ilk gördüğümde öyle demiştim. Raibada aoe Dark Eye kesioduk. Bizi kovar gibi olmuştu. Kıl olmuştum :D) Sonra yavaş yavaş tanımaya başladıkça, zaman zaman agresif davranışlarını son derece haklı bulursunuz. DousH etliye sütlüye karışmaz. Gider paşa paşa level kasar, para kasar, birine elvel atlatır.
Kısacası ikiside oyunda dünya iyisidir. Ama ilk gördüğünüzde "level 50+ olmuş bi tarafı kalkmış" diyebilirsiniz. İlk görünüşlere asla aldanmayın. DousH ve NEWZAT bu oyunda karşılaşabileceğiniz en delikanlı, en aklı başında, en yardım sever insanlardır. Her ikisinide levelleri 50+ olmasına rağmen her an moradonda birilerine level atlatmak için bandicoot keserken görebilirsiniz.Foruma yeni gelenlerin %100 ü gibi ikiside bizim için büyük bir bilgi kaynağı ve büyük bir fırsat.

Her ne kadar aramız bozulmuş olsada iskocyaLi ve kIzIn1i'de oyunla ilgili gerçekten son derece değerli insanlar. Bana oyuna başladığımda vermiş oldukları emeği asla inkar etmem. Forumu okuyan ama yazı yazmayan hera'da bir tanedir. Hele Footlocker (Erkinesto) oyunun en azimli ve en candan oyuncusudur.. Siz tartıştığımıza bakmayın, tepesinde "Knights" yazan herkese her konuda güvenebilirsiniz. kIzIn1i ve iskocyaLi yanlış adam seçmez. Sadece bazen doğru insanları yanlış zannedebilirler... :)
kIzIn1i, iskocyaLi, TanRica_HeRa ve Erkinesto umarım haklarını bana helal ederler. Benim bir hakkım geçtiyse hepside helal olsun. Yine birşeye ihtiyaçları olursa sonuna kadar sizinleyim. Biliyorum siz kabul etmezsiniz beni ama ben hep sizinleyim.

Beni sevenleride, sevmeyenleride ben çok seviyorum. Hepiniz iyiki varsınız.
Bu forumdaki herkes... Tek tek nicklerinizi yazmak istedim ama unuttuklarıma ayıp olmasın diye yazamıyorum.. Siz olmasanız bu oyunun hiç bir tadı olmazdı. Siz bu oyunun tadı, tuzusunuz. İyiki varsınız.

Ve charlarımın üye olduğu clan liderleri.. The_Others lideri JadeRuyDiaz ve ©infernalknights lideri schizoid_TR... İkinizide çok seviyorum. İkinizde dünya iyisi ve oyun hakkında inanılmaz bilgisi olan insanlarsınız.
3 clan gezdim ve üçüde birbirinden mükemmel clanlar. (Knights, The_Others, ©infernalknights) Bu konuda gerçekten şanslı biriyim. Clan konusunda hep mükemmel clanlara düştüm. :D

İyi günlerimizin yanında kötü günlerimizinde olmasına rağmen sizi tanıdığım için çok mutluyum...

Hepiniz iyiki varsınız arkadaşlar...

Dibine not : İçimden geldi, içimdekileri yazmak istedim. İnşallah bu seferde adım yalakaya çıkmaz :D[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 28 Ocak 2005 01:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla adın yalaka olurmu bilmem ama artık millet bana yardım et dicek bu nasıl şu nasıl oluyo dicek durcak :) yandım walla keşke böyle yazmasaydın :) sen böyle yazınca ben kendimi bi halt sanıyom yasmayın yaw benim hakkımda böyle şeyler :) yok ben app yim siz bunun yazdıklarına bakmayın :) eziğim ben :) :)
Sosyal ağlarda paylaş

fatih
afferim sana valla
bütün site tanıdı şimdi beni
:P
neyse
sen neler yazmışın oole bana.vallaha bu benmiyim dedim
:D
valla o kadar diilim ama
sen dediysen olmak zorundayız.
doguşun sooledikleri aynen dooru
ikimizi ufalatmak için çagırılmadık adam bırakmadılar eslant ve kallugada
soora ben en küfürbazı oldum oyunun.
oda NP
mesela adamı partiye alamıyom
lvl sorunu var
adam soora bana ata avrat kayıyo.
beni sevmiyolar
hangi kafede oyunuyosa o kafe bana düşman oluyo
bunun gibi şeyler sevilmememin nedeni.
mesela şimdi moradonda ork kesiyom arkadaşlara yardım die
soora derlerki sen kimseyi sallamasıın falan.
amaaaaaaaaaannnnnnnnnn
bak seven seviyo
fatih oyunda beni bul olm
1 milyon vercem valla
:D
bu kadar boole bi adama iltifatmı desem yoksa senin dedigindenmi
ama ben demiicem onu
çünkü oole degilsin.
kardeşimsin benim
sanadda by doguş
kel seniiiiiii
muahahhahahaha
:D:D:D:D:D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ya fatih bırak bu işleri kocum bundan sonra benim nicki kesinlikle agzına alma senin gibi kendini bilmez kişi ile işim olmaz karşında cocuk varmış gibi yalakalık yapma sana gene yazıyorum 2 dakka delikanlı ol adam sansınlar sana levels ex kazandıran clan herzaman en iyi clandır ya kardeşim beni tanıyan kim varsa adam cakal su kurnazı sizde bunun pofpoflu laflarına kanıp sırnaşmıyın ne oldugunu ben biliyorum bundan sonrada ne oldugunu daha i ögrendim karakteri bozuk ex için char için delikanlıgını satan adamın teki oyun içinde kendini bilmeyen kişi ile işim olmaz... bundan sonra hiç bir yerde benim rumuzum charın adını kesinlikle gecme....[signature][hline]Name:iskocyaLI
Nation:Magician
Job:Flame
LeveL:56
CLan:Knights
Server: ares
Sosyal ağlarda paylaş

aslında sana cok kırgınım fatih dun kullandıgın kelimeler hiç hos değildi benim için istersen gozden gecir ama ben seni eski 1 arkadasım olarak seviyorum ama gerçekten cok ama cok kırgınım..........[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name :kIzIn1i
Nation:MagiCian
Race :EL Morad
Job :gLacier
LvL :5x
Manner:389
cLan :Knights
Server :ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

no problem olar tabeki :)[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Sosyal ağlarda paylaş

bugun cuma haftasonuna cok yaklashtık die bu kadar zaman bulup da kafanızı forumlarda sisirdim ama normalde de bole geveseym biraz kusuruma bakmayın artık.fazla konusanları atmıyorlar degil mi siteden?
umarım atmıorlardır.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

bak sana balonda vermişler kırmısı :)[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 28 Ocak 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
sen merak etme ben balonsuz da boleym :)

:D süperr

*!mrproblemi izlemeye alır*
:tebrikz: :tebrikz: :tebrikz:[signature][hline]Knight Online Server: İxgenon 1/2
PRaXToR lvl :5X
Orc Paper Mage Manner Point: 604

ßir Cümle İle ßen »»»Ölümü ßeklerken ßoş Vakitlerimi Değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

yai bir gece yarısı ansızın dc olmama sinirlenip geleblirm de ya da sabah saat on olmush ben oyun oynamakteyken level atlamama sewinip bunları sizlerle paylashmaya geleblirm ya da ko ile ilgili herhangi bir konu icin de ya da burda sohbet de donmek de bunun icin bile geleblir :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Sosyal ağlarda paylaş

newzat acma bence konuyu tazeleme bende çok kırgınım fatih'e[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Sosyal ağlarda paylaş

ben yabancıym o konulara sanırm oyun icinde ya da forumlarda gecen bir konu. olur oyle durumlar yapıcı olmak lazım kucukse arkadash onun anlayacagı sekilde anlatmak gerek eger cok kucukse boyle 15 16 17 flam.ama buyukse zaten anlasamıyorsanız sallayın gitsin ses cıkarmamak da bir cozumdur[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...