Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

one handed kılıç harpoon arayanlara duyurulur....DİEZ

aziiizzz

Öne çıkan mesajlar

Slm kardeşler provokerlar bakıyorumda one handed silah arıyolar ben gerçi iki elimdede tek el silah var birisi +6 harpoon diğeri +6 slayer gerçi bunlarıda satabilirim....

şu anda elimde olanlar (satılık)...
Tek El silahlar=
-slayer (2 adet) +1 attack 66 =2 mil.
-harpoon +1 attack 77 =3 mil.
-tek el spear +4 attak 84 =4 mil.
-harpoon +6 attack 97 =12 mil.
-slayer +6 attack 86 =10 mil

Çift El Silahlar=
-Durandal +4 attack 130 =6.5 mil

Şu anda bu kadar silah mevcut vede lag dan dolayı pazar yerinde karakteri bırakamıyorum ondan görmeniz zor....

Fiyatlar fazla geldiyse bu silahları bir kez alacağınızı düşününce fazla olmadığını farkedersiniz hadi kolay gelsin....

Bu msg ı arayan arkadaşlar olduğu için yazdım srry herkesten...[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

:)) fiyatlar pahalıymıs bak

hem bu forumdan topic actı diye yada pazar alanına bisey yazıp satabileni daha gormedim :)[signature][hline]Knight Online Server: İxgenon 1/2
PRaXToR lvl :5X
Orc Paper Mage Manner Point: 604

ßir Cümle İle ßen »»»Ölümü ßeklerken ßoş Vakitlerimi Değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben notumu düşeyimde satılması mühim değil....

her silahı +1 arrtırırken ben silahı kırılma riskini göze alıyorum ayrıca risk arttıkça kullanılan scrolların kaliteside artıyor tabiiiki masrafta artmış oluyor....Bir silahın kırılması en az 3-4 mil zarar demektir (bu tespit +6 silahlar hariçtir onların masrafı daha fazla)

bide orda +4 spear ın poison damage ide var sanırım +40 tı yazayım dedim :)[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aziiizzz, 27 Ocak 2005 14:33 tarihinde demiş ki:
Ben notumu düşeyimde satılması mühim değil....

her silahı +1 arrtırırken ben silahı kırılma riskini göze alıyorum ayrıca risk arttıkça kullanılan scrolların kaliteside artıyor tabiiiki masrafta artmış oluyor....Bir silahın kırılması en az 3-4 mil zarar demektir (bu tespit +6 silahlar hariçtir onların masrafı daha fazla)

bide orda +4 spear ın poison damage ide var sanırım +40 tı yazayım dedim :)

İyide +1 lerde pahalı +4 e kadar zaten patlama riski çok az oda +4 de %75
Sen mi bizi yiyosun biz mi bilmiyoruz ?
Harpoon +1 değeri 1m
bende hatırlatayım dedim[signature][hline]Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon alt katlarda 897621 kerede ölmüştür...
Sosyal ağlarda paylaş

ok girince görüşürüz olmassa PM den....Ayrıca benim slayer kılıçlar +4 te updatte kırıldı bunun üzerine +5 slayer direk satın almak zorunda kaldım tabiii parasınıda bastım üstüne bir daha update ederek +6 yaptım gidipte +6 slayer ı 5 mil. fiyat biçmek salaklığın önde gideni ama lazım olanaaaa 8mil. son fiyat +6 harpoon içinse 9 mil. son fiyat....

İsteyen varsa çabuk mesaj atsın slayerlar satıldı clan sahibi sağolsun....diğer silahları ejnebilere satmıyayım Türk olsun alıcısıda bi şeye benzesin....Hadi kolay gelsin[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...