Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bow un kıralı hangısııı?

biftek

Öne çıkan mesajlar

ya ole deme mesela ben de assasin im ama arada dellenip acep archer mı olsam diom :)
rogue ruhali ne yapcaı hc belli olmaz.Arada emektar hornx+6/60 ı cıkarıp nooblarn yanında level kastırıken onlara goreblirsinz. biraz maik depresif oluo assasinler yaw[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

ben rogue yum assasinlik yolunda ilerleyen bir rogue.cleaver +6/60 bir de normal +6 cleaver kullanıom.para olsa daha guzellerine layıkım ama :)
paranın gozu korolsun hep clana harcadık bi turlu para durmuo elimde[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

chitinde güzel aslında. vede lvl 50 ye kadar fln rogue lara assassin / archer gözetmeksizin tavsiye ederim bow kullanmalarını. +6/60 horn yada +6 iron xbow kullanabilirsiniz. yeterli dex bonus yüklemesi yaparsanız xp toplamak kolay oluyo macroyla fln. yada partyde milletin fazla bi beklentisi olmuyo sizden arada bi z ye basın sonra r ye basın bitsin olay.
Sosyal ağlarda paylaş

ben elime Short Bow alırdım ironx gibi görünüo ya giderdim Aposa z r yapardım ahaha :) 40dmg 20 dmg die giderdi :)[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

yaw level 50 kusur olmusuz klana harcamasaydık simdiye bu dediim artı altılar clever diil mirage dı.Assasin dediin maymun ishtahlı oluo bi de bilion mu.mirage gelir shard istersin shard olunca ne isticem onu bilmiom ama.hele bu aksam bi level atlıym de once su ara level icin kasıorm parayı ancak yatmadan once ya da lag zamanı.lagsız zaman cok degerli wala xp lazm xpxpxpxpxp :D[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

benim xigdeki clanmaster lvl 44 archer

elinde ironx+6/60
full chitin

geçenlerdede iron +3 vardı onu satmış sanırım
(abyssten çıkmış)

biz toplasan 2 lvl 60 char kasılcak sürede bi halt sahibi olamadık[signature][hline]Firearrow the Assassin
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 28 Ocak 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
benim xigdeki clanmaster lvl 44 archer

elinde ironx+6/60
full chitin

geçenlerdede iron +3 vardı onu satmış sanırım
(abyssten çıkmış)

biz toplasan 2 lvl 60 char kasılcak sürede bi halt sahibi olamadık

:) sanki biz olduk malezyadan beri oynuyorum düsün artik herkes tanio halen ayni luci :)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...