Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares'te Paticik clanı.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Bende eğer oyuna geri dönersem gelebilirim. 53 lük bi prvk hiç yoktan iyidir:P Bide çoğnluk mage olsun bence En çabuk böyle lvl atlarsınız... En iyi örnek Areste DRT clanı Hayatları Harpy oldu elemanların. Hapryler artık yolu öğrenmiş kendileri geliyor DRT ler gelince ;)[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

biraz pazar gezip fiyatları ogrenene kadar ole olur dert etme.alısırsın sonrasında.ben brokerlık yapmaya basladım :)
bazen isteyenlere malzemeyi bashka tezgahtan bulup satıorm bazen de ucuz gorduklerimi alıp normal fiyatlarından satıyorum.hic olmadı shop a daha pahalıya satılanları tezgahlardan toplayıp satıyorum :p
gecen ontane BUS aldım 1.6m ye a2 de satan bi salak wardı normalde su aralar en ucuz 2.3 m ye gordum.Uc gun 2.5 m den attım hepsi satıldı.ee noldu uc gunde yatarken pazar kurdum havadan 9m geldi[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

ah arkadashlar bu clanı cocukluk arkadasımla kurdum bırakmak gibi bir alternatifim yok ares icinde.Dier taraflarda 20 levellarnda ya da 30 lu levellarda noob karakterlerm var onlarla belkim yapmak istediiniz klan aktivitelerne katılablirm[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...