Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares'te Paticik clanı.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
fatihkaraca, 27 Ocak 2005 18:53 tarihinde demiş ki:
Eğer bi clan kuracaksak ve herkes gelecekse ben sonuna kadar varım bu işte...

iyide fatih sen 63 charın acılmadan oyuna girmicekdin hani halla halla ben bu işten birşey anlamış deyilim... hee pordan bide 3 serverde olan resserin vardı demi bunuda atlamayalım..[signature][hline]Name:iskocyaLI
Nation:Magician
Job:Flame
LeveL:56
CLan:Knights
Server: ares
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte biz de bunu sölüyoruz ya.

Harbi bi clan olucak. Öyle 2 günlüüne gelen adam olmicak clanda.

Gerçekten ortalamanın üzerinde vakit geçircek oyuncular gelirse daha sağlam olur.
Daha sonra zaten kimse eski clanını aramaz.

Bi yandan da dooru diyosun herif lvl 60 gidip piana'ya lycan mı kesiicek?[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 4x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Onun demek istediği başka murtaza.
O bana salça oluyor hala. cevap vermiyorum boşver sen. Bakma onun dediklerine. O bundan sonra sürekli beni karalayacak. Ben alıştım sizde zamanla alışırsınız benim için yalancı demesine :D[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 27 Ocak 2005 19:10 tarihinde demiş ki:
Onun demek istediği başka murtaza.
O bana salça oluyor hala. cevap vermiyorum boşver sen. Bakma onun dediklerine. O bundan sonra sürekli beni karalayacak. Ben alıştım sizde zamanla alışırsınız benim için yalancı demesine :D
ya fatih DELİKANLI oLL ..!! yeter artık ne gerek var senin ne oldugunu benden başka bi kaç kişi daha biliyor elimizde buyudun unutma sana asga tam 2 saat ders verdim hafızanı kurcala bence yeter artık bilgine saygım var ama bircok şeyin alıntı kendini bu şekilde yazık ediyorsun deymez bilginin yanında yalan konuşmakla tum bilgini öldürüyorsun bu arada 1 alıp 2 göturme kendinden sadece delikanlı ol dürüst ol bu söylediklerim o kadar kötu bir şey deyil coluk cocukları almışsın karşına kafa buluyorsun az sus adam sansınlar bence canımı sıkmaya başlıyorsun haksızlıga karşıyım herzaman öyle kalacam ..[signature][hline]Name:iskocyaLI
Nation:Magician
Job:Flame
LeveL:56
CLan:Knights
Server: ares
Sosyal ağlarda paylaş

yafs araya girdim ama konuyu patlatmasak.

Önemli bi konu bu![signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 4x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

iskoç. bu başlığıda patlatma gözünü seveyim.
Benim oyunu ilk sizinle öğrendiğimi kaç kere daha söylemem gerekiyor? Her söylediğimde dahamı tatmin oluyorsun? Gel bi daha tatmin edeyim seni.
Ben oyuna ilk sizinle başladım ve bana çok emeğiniz geçti.

bi daha söyleyeyimmi?
Ben oyuna ilk sizinle başladım ve bana çok emeğiniz geçti.
Mesajlara bile oyunu çok iyi bildiğiniz ve sizin forumda olmanızın forum için çok faydalı olduğunu yazıyorum hala bana "elimde büyüdün haksızlık etme" diyorsun.

Bu sırada resser charlarımın olması neden bu kadar inanılmaz onu anlamadım.. Resserchar açmak için 1milyar coin ve 5 milyar np mi gerekiyo? Neden inanmadığınızı anlamıyorum ama anlamak için kasmakta istemiyorum.
Allah aşkına artık bana çamur atma. Bundan sonra sana hiç bir şekilde hiç bir yerde cevap yazmıcam. Sana olan saygımı yok etmeye başladın. Sen benim gözümde her zaman farklı bi yerdeydin.. Canın sağolsun....[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

Toplayalım o zaman

Clana gelmek isteyenler lütfen charlarının levellerini yazsınlar. Leveli yüksek olan clanı kursun. Pelerin filan almak kolay olsun. Ama "yok ben clan kurmam ama katılırım" diyosanız onuda ekleyin...[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

arkada$lar olurda iş yatarsa hepinize clanımızın kapısı acıktır
hepimiz izmirliyiz yüzyüze gorustugumuz insanları alıyoruz kavga cıkmasın diye ama sizin hepinize guvenim sonsuzdur
olurda kuramazsanız irtibata geçebiliriz isterseniz
-ImanGucu[signature][hline]nick:Grry
race:Human
level:47
job:assasin
rage is the only freedom left me...
-gre lynx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 27 Ocak 2005 19:28 tarihinde demiş ki:
e biz hepimiz imangücüne girelim o zamn :-P
Ahahaha
Kirpi xigi bırakmıo ve biz imangücüne girioz.
rockncoke bombasın bu akşam yeminle :D:D:D[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...