Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spotify 1 Yıl Alana 1 Yıl Bedava!

Editor

Öne çıkan mesajlar

di said:

Editor said:

Dolar

Mudur bi yorum alalim suna;

Xenus said:

spotify account sisteminde açık olmuş herkese 2 yıllık premium veriliyormuş. adam büyük ihtimal banlanıcak accountları satıyor burada 8-)

https://www.google.com.tr/search?q=spotify+premium+method&oq=spotify+premium+method&aqs=chrome..69i57j0l5.4227j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8#q=spotify+premium+method&tbs=qdr:d

Nedir asli?

Çok biliyorlarsa kendileri yapsınlar
dolandırıcı demek ayrı konu...
Yok açık oluşmuş bilmemne öyle bişi yok banlanacak bir hesapta yok.
rahat olsunlar 1+1 satıyorum dedim.

Biride gelmiş deepi bulmuş filan rot ne çirkin bir adammışsın sen ya çirkefliğe bak.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

ahahahah ya tamam keşfettin, millete bu bilgiyi satıp para kazanmaya karar verdin de lan ne kadar ki bi yıllık spotifay üyeliği. 120 lira lan. 120 lira için mi uğraşıyosun patide allahısen

la olm ne uğraşacam anlayamadınız şunu ben paticik üyeleri için hizmet olsun diye yapıyorum.

Bir Dengesizde geliyor "aa bu editor 2 yılı nerden buluo o bulduysa bende bulurum ya daha ucuza alırım" diye google da aratıyor bulduklarını ilk sayfadaki şeyleri basıyor buraya komik komik :) ben 1 sene diyorum garanti +1 senede bonus olursa ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

di said:

Editor said:

Dolar

Xenus said:

spotify account sisteminde açık olmuş herkese 2 yıllık premium veriliyormuş. adam büyük ihtimal banlanıcak accountları satıyor burada 8-)

https://www.google.com.tr/search?q=spotify+premium+method&oq=spotify+premium+method&aqs=chrome..69i57j0l5.4227j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8#q=spotify+premium+method&tbs=qdr:d

Nedir asli?

Biride gelmiş deepi bulmuş filan rot ne çirkin bir adammışsın sen ya çirkefliğe bak.

yeterince haha ve :) yok. inandırıcı bulmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Asli nedir diye soruyorum, cok biliyorlarsa kendileri yapsin diyorsun. Var olan supheyi gidermek yerine atese korukle gidiyorsun. Normal degil yaptigin.

Aciklamaya karar verirsen mesaj at acalim duruma gore. Yok istemezsen kimseye iyilik yapma en guzeli. Dedigin gibi yagmurlu havada su verme.

Editor said:

di said:

Editor said:

Dolar

Xenus said:

Nedir asli?

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...