Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

acil - gelir testi ile ilgili

Esau

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar acil dedim çünkü bugün halletmeyi düşünüyorum.

SGK 2600 TL prim borcu çıkarmış ve bunlar çalışmadığım dönemlere ilişkin. Babam aylık 2500 TL emekli maaşı alıyor fakat aynı zamanda özel bir şirkette çalışıyor. Bu testi yaptırırken gelirimiz şimdi tam olarak ne olacaktır? 2500 TL emekli maaşı alıyor desem kabul edilir mi yoksa babamın sgk kayıtlarına bakılıp ona göre mi borç çıkarılır

EDIT: bir de yurtdışında yüksek lisans yaptığımızı nasıt kanıtlayabiliriz henüz denklik belgesi için başvurmadım, o döeneme ilişkin de borç var. Adamlara daha önceden transkript diploma konsolosluktan aldığım özel öğrenci belgesini de götürmüştüm yine de tekrardan yazmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bildiğim eve giren tüm parayı totalde bakıp inceliyorlar. Hepsinin üstüne bankada az bir paranız var ve faizi geliyorsa bile bildirmek gerekiyor, bildirmediğinde de zaten adamlar inceliyor bir de bildirmeme cezası olabilir. Tam net ben de bilmiyorum ama duyduklarım böyle...

Testi bundan sonra yaptırmak için söyledim ben, borç çıktıysa tabii ödenecek. Ya da seçim beklenip sallanmayacak, af beklenecek falan filan...
Sosyal ağlarda paylaş

bir de yurtdışında yüksek lisans yaptığımızı nasıt kanıtlayabiliriz henüz denklik belgesi için başvurmadım, o döeneme ilişkin de borç var. Adamlara daha önceden transkript diploma konsolosluktan aldığım özel öğrenci belgesini de götürmüştüm yine de tekrardan yazmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...