Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

50 milyon dolarrr !!!

yellowdream

Öne çıkan mesajlar

yunanistan pekte aşmış değil arkadaşlar o kadar küçültmeyin türkiyeyi. sık sık giden birisi olarak söyleyebilirim ki avrupa birliği olmasa yunanistanda olmaz. ne sanayi var ne bişey var. avrupa birliğinden gelen yardımlar + turizim gelirleriyle geçinen bi ülke yunanistan

ha bu arada o turizim gelirlerini nasıl yaptıkalrınıda anlamadım. biz türkiyeyi futbolla tanıtmaya çalışırken diğer dallarda biraz eksik kaldık sanırım[signature][hline] MSN : [email protected]
--
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 26

Sosyal ağlarda paylaş

tabikide oyle. her yil bagdat caddesi 2 kere kaziya aliniyor. neden ? cunku muteahittler para kazaniyor. adamlarda oyle.

ps:turklerin kafalarinin en cok calistigi yer tuvaletmis. hatta tuvaletteki o popo yikama zimbirtisi varya onuda turkler bulmus :)[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

Bari Verilen Paraların Üstünede İsimlerini yassınlar .! Yada Destelere etiket fln en iyi yardım söylenmeden yapılanıdır . Bu kelimedeki kasti anlamayacak kişide yazı yazmasın .![signature][hline]a lot of people ask me...
dont leave
me a heart beat away...|mmm fucker..

Ben Rahat Olursam Kimse Rahat olamaz .!
Hiç fark ederse Kuran Çarpsın .!
www.wildarea.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaMoNJuK, 27 Ocak 2005 16:32 tarihinde demiş ki:
Bari Verilen Paraların Üstünede İsimlerini yassınlar .! Yada Destelere etiket fln en iyi yardım söylenmeden yapılanıdır . Bu kelimedeki kasti anlamayacak kişide yazı yazmasın .!

yardımın gizli olması hoşta. ülkemizde başbakanın işadamlarına verdiği bi yemekte olanların gizli kalabilme ihtimali pek olduğunu düşünmüyorum.

50m dolar ülke ekonomisi için çok yüksek bi para değil aslında ülkemiz okadarda küçültmeyin :)[signature][hline]Knight Online Server: İxgenon 1/2
PRaXToR lvl :5X
Orc Paper Mage Manner Point: 604

ßir Cümle İle ßen »»»Ölümü ßeklerken ßoş Vakitlerimi Değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

hayırda yarışmak iyi bişeydir. 50 milyon dolar toplanmasa tercih etmezdim ben. ama şimdi toplanmış. güzel olmuş. yani kötü mü olmuş?[signature][hline]freeedom, 15 Ocak 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
beyler kotulemeyin nargileyi sutlu nargilede var peki o damı zararlı o nası zara veriyo acaba sutle su farklı maddeler o zmn o alveollere ne yapıo bunacaıklık getirin
Sosyal ağlarda paylaş

50 olmuş mu ya?
iyi bari ben de veriym 100-150 milyon dolar..
tiraj yaparız haha[signature][hline] Üzüntü kendi kendini giderir, ama mutluluğun tam zevkini çıkarmak için onu paylaşacağınız birinin olması gerekir. Mark Twain

maybe I always knew my fragile dreams would be broken for you..
Sosyal ağlarda paylaş

bagış konusu geçince aklıma geldi
aşı yardım kapmanyası varmış. bill gates 750 milyon dolar bagışlamış oeh[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forgiver, 27 Ocak 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
türkiyede vergi toplanamıyor ama bağış rahat toplanıyor
türkiye içinde düzenliyelim böyel kampanyalar

vergi yükünün bu kadar ağır olduğu bi ülkede vergi kaçırmak bu kadar kolay olursa tabiki vergi toplanmaz ;)[signature][hline]Knight Online Server: İxgenon 1/2
PRaXToR lvl :5X
Orc Paper Mage Manner Point: 604

ßir Cümle İle ßen »»»Ölümü ßeklerken ßoş Vakitlerimi Değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...