Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares de Kimler var?

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

said:
AgA, 24 Ocak 2005 19:57 tarihinde demiş ki:
yaw arkadasim sen bu elemani nasil gormessin yaa her tasin altindan burial cikiyo aslinda alla allaaaa

baba yanlış anlama tanımas olurmuyum hiç ben onu sadece şaka takıldım. birlikte az apos doğramadık onunla.

ha bu arada halberdin için üzgünüm.
kendini daha ii kollamalısın :(
...[signature][hline]pesmerge
lvl 5x
Blade
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmem. Bu güne kadar daha beni hortumlamaya cesaret eden olmadı :)
Eğer çıkarsa anlatırım. Ha bu arada ben ev kullanıcısı değilim.
Cafeden bağlanıyorum ve cafede çoğu insan benim şifremi bilir, işin güzel yanı bu.
Karşılıklı güven olduğu sürece birşey olmas bence...[signature][hline]pesmerge
lvl 5x
Blade
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba arkadaşlar :)

Formunuzu malesef yeni keşfettim ve son 1 haftadır deli gibi yazdıklarınızı çözmeye çalışıyorum :D

Walla söylemesi ayıp yaratıklardan 42lvl bir mage'im fakat formunuz sayesinde anladıgım kadarıyla bu lvl'a kadar ot gibi gelmişim ;(

Neyseee fazla uzatmadan kendimi tanıtayım dedim, umarım sizlere layık bir savaşçı olabilirim ilerde ve güzel clanlar oluştururuz :)))

Kendinize iyi bakın ve sevgilerrrrr...

Nick: crazyakrep - ares
Sosyal ağlarda paylaş

Herhangi bir boss gördüünde yada Centaura giderken çaırırsın ama dimi.Lag olmasa varya.....NECi yi geçtim heralde gerci o girmiyor fasla ama olsun geçtim yinede :-) (lem yolun başımı kaldı sen 57 sin ben 56 )

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 24 Ocak 2005 22:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Burial beni hatırlar mı bilmem 8 gündür girmiyordum oyuna . Demin girdim hemen bir apos acil yatış . Daha 2. Apostate de kabak gibi yattım lagtan :) . Sanırım bu lag genel bir problemmiş . Bir iki gün daha girmeyeyim veya sadece satış yapayım bari . Ben vallaha arkadaşlar Rome: Total var ve dawn of war takıldım ve sanırım bu oyun beni bunalttı . Bir oyunda bu kadar lag olmaz adam gibi 1 server yeterken 2. ve 3. serverlar kabak tadı verdi , beni artık ya WoW yada Everquest 2 paklar .
----------------------------------------------------------
Earwen / lvl 57 Rogue /ChamberOfTheKnigths (lider) Ares1 nadirende Ares 2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...