Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pentagram Mp3leri arıyorum (Anatolia için özellikle)

Cafein

Öne çıkan mesajlar

Pentagram'ın albümlerini zamanında hep kaset almamın acısını çekmeye başladım. Eldeki kasetlerim teker teker yamuldu. Hoş artık kaset dinlemiyorum orası ayrı.
Mp3 olarak kolaylıkla bulabileceğim bir yer var mıdır? Bulduğum mp3ler biraz yamuk, ağız tadıyla mesela G.S.T.K.P. falan dinleyemiyorum, önünde 10 sn boşluk, sonunda boşluk falan. Aman yardım.
(bu arada GSTKP yazınca Galatasarlı TKP örgütü gibi olmuş be, give me something to kill the pain olacağına)[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bendede kasetleri vardi,bende dinleyemiorum simdi cok gicik bi durum..bende anatolianin pc'de hem ingilizcesi hem türkcesi var ve ayiriyetten sonsuz ve gündüz gecede var.istersen bende yollayabilirim...[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
başroller: bigecan tolgahan
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...
Sosyal ağlarda paylaş

Anatolia'nın İngilizce/Türkçesi
Gündüz Gece
OO(Sonsuz)
Dark is the Sunlight
Behind The Veil
Time
1000 in the Eastland
Fall of a Hero
Stand to Fall var bende. İsteyenlere ben de yollarım, hepsini toparladım.

Ama bir tane adam gibi Give me something to kill the pain yok!
İmdaaaak...

Warez nasıl kullanıyoruz? Warez sitelerine akın mı yapıyoruz nedir?[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...