Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

XIGENON

undertakeres

Öne çıkan mesajlar

tatilin son gününde bile olsa bu lagın geçeceğini zanneden arkadaşlar boşa ümitlenmesin bence.
Bu lagın en az 1 haftası daha var..[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
"(+8) Wizard staff'ına Bes basarken patlatabilen tek gamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undertakeres, 25 Ocak 2005 17:43 tarihinde demiş ki:
bak luci bzm clanda bi rouge lvl 45 cz de adamallri alabiliyo bense mage im ama alamiyorumm harpy kesmekten gina geldii artk .Habire harpyy yeter sikldim eger ben rouge u 45 yaparsam 4-5 ginde cok zewkli olur zaten lagdan mage kasilmiyoo

bunu bana dün söleseydim elimde lvl 51 rogue vardi hazirda verirdim sana baska bi arkadasa verdim baslayacak onunla ben su anda assagi alamayacagim mage tanimiyorum mesela 3 novayla öldügüme göre(buffsiz) magelerde o sorun var(lvl 62 üstü ile denemedim kapismayi) :)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undertakeres, 25 Ocak 2005 18:12 tarihinde demiş ki:
eet walla rouge assasin super en iyi char
biri bana cz de 986 kodu ustumde 1500 buff wardi 300 de defans scrolll ayrica ustumde de crimson +5 set wardi agliyodummm

ehehe alama lem :) arkadaslarla czdeydiq(sende vardin o zaman clanda yanimizdaydin)öldügümüzde sadece cafede fisildiyoduq sana kaç kere vurdu die :) herkes 2 ve 1 dedi ama bana 3 kerede anca kesti :) baksana sen halimize ehe[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undertakeres, 25 Ocak 2005 18:18 tarihinde demiş ki:
hadii yaa a.q. sansa bak yaww walla kasardikk bak sole arkadsa isterse bnm mage i kassin 53 ustunde crimson set falan da war isterse baya iyi yani magee aslinda sole bi istersen

sende mi birakiosun o zaman bana özelden birak acount u ben clandaki birine vereyim kassin(istedigin zaman girersin)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...