Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alin size komik bi resim Şeker Oglan Candy :)

JandeR_SunStar

Öne çıkan mesajlar

ya sen bi girme hacı adam Noobum demio gelmiş bize dayılık taslıyor bişi bilse bişi demicem kavgayı başlatan o oku sana dediklerini adam olmuş lvl 12 warrior peh peh.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

bak olm konusu saptırma JANDER Benim Kardeşim tamammı kankam benim onun iyligini isterim her zaman cünki bir birimize yardım ettik hep ondan dolayı ona fikir verdim oda dogruladı simdi bizim problemimiz senin bilmeden atladıgın konu.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 25 Ocak 2005 15:32 tarihinde demiş ki:
koçum sen kusura bakma ya
ben yeni başladımda oyuna henüz lvl 12 bir warriorum var o yüzden sizin gibi abilerimden öğreneceklerim var herhalde.
ama sadece lvl 60 karakterim olduğunu göstermek içinde ban yemiş char yazacak biride değilim.

az once lvl 12 warriorum var NOOB um diordun?[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

templarsin 170k dan fazla npsi war..
sadece SirKaoS un 70k, Zparda nickli archerin 53k..
serwerdaki en baba assassinlerde templarsda..templars $u an serwerda 1. durumda..
Blood un elemanlari bile kabul edior birinci templarsin oldugunu...
LifeStoned e gelince.. daha yeni knight gorevini yaptilar..kolununda yandigi yok..hadi benim bozuk pc LifeStoned deki arkada$larindami bozuk ? 2. si adminler nie kari$io ? templars ve werulez in elemanlari cypherdan gelme.. werulezi ally alan templars olduguna gore kmse bi bok yiyemes..
bana gelince.. SirKaoS ile konu$tum 60 ol %100 clandasin ve birlikte czde pk yapicagimizi soyledi :D
ki $u lag bi gecmedi..
i need %70 for nova :P[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Sorcerer / Paper Mage
Level: 5x
Clan: WeRuleZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...