Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sawas basladi ama lagggggggggg

undertakeres

Öne çıkan mesajlar

her DC olana bir national point verseler 1 haftadır bir pelerin alacak national pointim olurdu ehehhehehe alıştım be bırakamamaktan korkuyorum....lag düzelsede arada bir alt+F4 yapmaktan korkacam artık....
Bi bakıma iyide oldu artık savaştan uzak sırf para kasmak için karakter açmış gibi hissediyom kendimi thnx telekop thnx...[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

eeettttt hala sawasa giremedik 15 dakka kadli sawasn biimine we ben bikere bile buyu atamaimm Allah bela....... wersin TELEKOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun kendisinde de lag var. Sırf oyunun kendisinde lag varmı diye amerikada yaşayan bir arkadaşı oyuna sokarak onunda başını belaya soktum. O'da "çok lag var oyunda. Oynanacak gibi değil" diyor..

Ne küsel değilmi. Kutup ayısı karşımıza ne zaman çıkacak diye bekliyorum şimcik.. :D[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
"(+8) Wizard staff'ına Bes basarken patlatabilen tek gamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...