Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akıl Oyunları

LiquiD

Öne çıkan mesajlar

hayir onu charles'in evlat edindigi kız icin dediydi.
yaw bide mephistonun dedigi dogru , sadece kendisi icin iyi olani dusunmesi direk adam smith tarzidir , john nash'in yeni olarak koydugu hem grup hem kendisi , yani agirlik %100 kendinde degil.bide bardaki kıza bakarak bulmasina herkes abzurt diyor , aslinda butun buyuk buluslar buna benzer olaylarin insanlarin beyninde caktirdigi bir simsek ve uzerine uzuun bir calisma ile olur ,
//Newton , yanina elma dusmesinden klasik mekanige
//Nash , bardaki kizdan oyun kuramina
//Einstein , hareketli elektrik yukunden relativiteye ( hueuhe bu digerlerine gore biraz daha bilim kokuyor :P)
//Feynman , donen tabaktan ( yada ona benzer bisey ) quantum elektrodinamige
//VonNeumann , poker ve kart oyunlarindan koskoca bir mat. kuramina ( bununda adi oyunlar teorisiddir. )
.
.
.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
bende dün gece kanald de izledim ama bar sahneleri yoktu ?Bide filmde bi saçmalık war adamın gördügü archer hayalse,başlardaki araba sahnesinde araba kendi kendinimi kullanıyor ?Hadi arkalarından gelen araba hayal Nash ın arabasını kim kullanıo ?[signature][hline]Her Türk mutlaka okumalı
Bir Türk'ü öldürebilirsiniz ama bir Türk'ü asla yenemezsiniz !
Strenght , Pride, Discipline
Sosyal ağlarda paylaş

bar sahnesi vardı bende seyrettim
last survivor fight club ın sonların a doğru herşer anlasılırkende ( spoiler vermemeye calısıyorum) oluyordu boyle. izlemediysen izle kesin[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!
Sosyal ağlarda paylaş

tam anlatttigi hikaye su

herkes sarisina giderse sarisin kiymete biner herkesle konusur ama kimseyle beraber olmaz.
Bu yuzden herkes onun arkadaslarina yonelir anacak arkadaslari ve hicbir kadin ikinci sinif muamele gormek istemeyeceginden onlarda teklifleri reddeder ve hereks ugrasmis ve basarisiz olmus olur.

Halbuki herkes organize bir sekilde sarisinin arkadaslarina yonelirse herkes beraber olacak birini bulur biride elbet sarisini alir.

eski sistem kendin icin en iyi olani yapgrup zaten kazanirdi
yeni sistem kendin ve grup icin en iyi olani yap oldu.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...