Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akıl Oyunları

LiquiD

Öne çıkan mesajlar

Razıl Krov süpürmüş ortamı resmen. Adam heralde 3-4 ay şizofrenleri filan izledi. Hareketler, mimikler ve konuşmalar filan hayranlıkla izlettiriyor kendini.

İkince yarıda gelen dumur, adamın ağzını açık bırakıyor.

Neyse, fazla anlatmayalımda, filmi izlememiş olanlar kulağımızı çınlatmasınlar. Gidiniz, izleyiniz, boşuna Oscar'ı götürmediğini kavrayınız.
Sosyal ağlarda paylaş

film güzel, ama adamın asıl hikayesinin filmdekinden oldukça farklı olduğunu öğrenince hayal kırıklıına uğruyo insan.
[edit: izlememiş olanlar olabilceğni unutmuşum. özür.]
[hline]change....

[Bu mesaj Zed tarafından 26 Mart 2002 21:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eşcinsel ilişki sırasında biyerde basılmış fizban'ın dediği gibi. Yargı olayını bilmiyorum. Gençliği sırasında da karısı filmdeki gibi destek olmamış, terketmiş onu. Daha sonra barışmışlar heralde. Adam hala yasıo, nerde bilmiorum. İşletme, iktisatlarda da Nash Teoremi, yada Nash Oyunları adı altında öğretilio bulduklarıda..[hline]Semi-Dr. Quinthalus
ICQ UIN: 1957744
MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi filmde bi sarışın kadın var ya..
Herkesin agzı açık baktıgı:)
Şimdi basit olarak teori şu:
Herkes aynı kadın için mücadele ederse senin o kadını elde etme şansın yoktur..Nedeni de bizimki bi havalara falan girer..(Piyasada da cok taleb edilen şeyin fiyatı artar gibi:))

Dolayısıyla o kadını elde etmek için enerjini boşa harcamamalısın. Çünkü zaten o kadar kişi arasında senin onu elde etme şansın cok azdır..Onun yerine başka kadınlara yönelmelisin..(esmer kadınlara:)) Böylece hiçbişi elde edemeyecegine en azından birini bulursun kendine:)

Tabii eger diğer kişiler de senin gibi bir taktik uygularsa bu sefer sarışını bile elde etme olanagın var..
Ama asıl önemli olan konu, başkalarından daha cok senin kazancını maximize etmen..
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de gerçek kişiliğe atılan mail örneği ;

"Ee selam sevgili abim,
Ben senin filmi seyrettim yeminlen bir başyapıt olmuş abicim. senin karı için casus demişlerdi ama görüldüğü gibi -evet abi izledim filmi ben- değil. Çok şerefsiz insanlar var abi ne yapacaksın... evhanımından casusmu olurmuş! anlamıyorlar abi beni... Bende senin gibi süper zekalıyım abi ama benim filmimi çekmiyorlar... bi elimden tutsan ha abim ?
....."
devam eder gider..[hline]A place where no one knows
My secret lonely world begins
Sosyal ağlarda paylaş

hani adam soruyo ya bunun bilmemne kanunlarına aykırı olduunu biliyo musun die eski ekonomi kanunlarına gore herkes kendisi icin calısırmıs, bunda grup halinde calısıp grubun amaclarını basarmalısın boylece herkes mutlu olur. Ama hrf o kadar camı rezil ettikten sora bunu buluyo ya o apayrı bise:),bu arada bunu da bi sarısına bakarak buluyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...