Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

provoker iken dancing sword un durumu nicedir???

aziiizzz

Öne çıkan mesajlar

slm millet ben şu an diez de provoker ım vede ne ayaktır bilmiyorum ama sword dancing görevi bende lvl 50 görevi olarak gözüküyor...Adam 30 safir 1 harpy quin vede 5 mil. coin getir sword dancingi aktif edeyim diyiyordu....
Bende bu hevesle istediklerini tamamladım skill i almaya gittim nitekim bundada master sword olmadan olmıcanı söledi... master sword olmak içinde lvl 60 ı beklemem gerektiğini öğrenince eşşekten düşmüşe döndüm resmen taşşak geçti benle tenhada denk getirmeyeyim o kanatlı yosmayı....Neyse
Asıl soruma gelince....
Ben bu provoker olayını kaybetmek istemiyorum skilleri defansa vermek gibi bi inadım var ama diğer yandanda sword dancingi açmak istiyorum lvl 60 olduğumda vede master sword olduğumda sword daning e kadar olan attacker skillerini aktif etmeden sword dancing skiilini aktif etmemde bi sakınca olur mu?
şahsımca olmaması gerekir siz bu konuda birşeyler biliyorsanız sölemenizi rica eder gözlerinizden öperim :)[signature][hline]Akıncı_Türk®
Sosyal ağlarda paylaş

attacker a çevirmek istemiyorum bi nevi provoker vede defans bana daha cazip geliyor bunun için sword dancingi görevle aktif etmek istiyorum...hem defansım yüksek olacak hemde en iyi attacker skill ini kullanacağım benim derdim bu attacker skillerinin hepsini aktif etmek istemiyorum.....[signature][hline]Akıncı_Türk®
Sosyal ağlarda paylaş

defender ın sword dancing i alması neden mantıksız bende bunu anlamadım....(oldumu en iyi warrior olmak lazım hem defans hem attack ne ala memleket :) )
scream görevi için sadece adam master warrior şartı koymuş bütün attacker skillerini aktif et dememiş sadece ben emin olmak istiyorum bunun yüzünden 9 skill imi kullanmıyorum şu anda boşta duruyo bi daha 10-15 milyon ödemek istemem reskill için bi nevi muallaktayım hala daha carvin skill i ile adam kesmeye çalışıyorum o kadar vahim durum :)[signature][hline]Akıncı_Türk®
Sosyal ağlarda paylaş

Sworddancing attack skillinin 60.buyusu,yani sen ana skill olarak 60 tane defansa verirsen,lvl 60 olsanda sworddancingi acamazsın, roguenun shadowhunter atıp spike koyması gibi olur:D lvl 62 de her iki türde acacak screami.
yanlıssam düzeltin,bende bu konuyu daha once sormustum,bu sekildeydi,hic 60 wariorum olmadı :/ böhü[signature][hline]Oyunların Kralı Briç
Kralların Oyunu Poker
Sosyal ağlarda paylaş

ewet scream görevi sword dancing i açacak ama master olmadan açmam diyiyor....
lvl 60 ta açacağım artık oda kısmetse bu lagdan lvl kasmak hayal oldu abssyde bile 2 dakkalık lag lara takıldım bugün pes ettim çıktım pazarda pinekleyip duruyom artık......[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

hayır skilleri restart verirsen statlarda yenilenmez onun için yine ayrı para ödemen lazım....
Nasıl yapacam diye bir soru belirirse aklında
Stat için üstündeki bütün eşyaları çıkart...Ondan sonra REskill verirken tıkladığın ikonun üstündeki ikonu tıklamalısın belli bir para karşılığında statlara (str hp mp dex....) hepsi sıfırlanmış olur ama bellii bir para karşılığında ok?[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...