Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UFFFFF YİNE UPGRADE

s_q_u_a_l_L

Öne çıkan mesajlar

bakın arkadaşlar son kez şu upg iyice bi anlatın her kafadan bi şey çıkıyo baq burial bana dediki +5 e kadar chitini nus la yap dedi ama +4 e çıkarken patladı bende yeni bi taktik denedim +1 ken +3 e getirdim hemen fp yi nusla ertersi gün +4 yaptım ....ertesi gün +5 yaptım bu oldu aynı şeyi chitine yapsam olurmu acaba yoksa aynı gün 2 den fazla basınca patloyomu? ama diyosunuski item kırın felan ben +5 e çıkarana kadar hiç item kırmadımki :D ya lütfen şunu yalın bi şekile anlatın burialin dedigi gibi yaptım 3 tane rouge chiitin patlattım ufffff valla oyunu bırakacam bu yüzden :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam cok basit.Acıyosun anvili,koyuyosun scrolu,basıyosun:hmm:
Önce hedefini belirliyceksin,kac yapmak istiyosun? Chitini +5 yapmak istiyosan,kırılmasın diyosan,+5 e cıkarken basarsın busunu kırılmaz.
Ama+7 yapmak istiyosan,+6 ya cıkarken basarsın busunu örnek olarak.
Hicbir zaman kırılmayan bir yöntemi olsaydı zaten tartısmazdık burada.
Önce hedefini belirle,sonra hedefine dogru dusuk kalitede upgrade scrolla basla.
Ne kadar erken yuksek kalite upgrade scoll basarsan,yüksek lvle cıkma sansın o kadar düser.
Edit:Eksik harf[signature][hline]Oyunların Kralı Briç
Kralların Oyunu Poker

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 24 Ocak 2005 20:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın daha dün murtaza ya bardish yaptık daha doğrusu ben söledim o kendi yaptı direk nus basılarak +5 yapıldı olay budur bende yaptım tüm itemlerimi.Herhangi bir item patlatmadan ama o teknikte mewcut arkadaşlar.Ama bus ları +5 den +6 ya gecerken kullanılmalı.Bir de bana göre önce itemin + sı artırılmalı en son istenilen özellik(posion,str,flame attack,reduce...) eklenmeli.[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...