Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anti avrilciler!!!

mxzr

Öne çıkan mesajlar

ilk başta punk munk geçiniyodu da onu dinleyen kitleye bakınca dinlemekten vazgeçtim. viva la death metal :rock:[hline]http://www.frp-tr.net
Craven, 17 June 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

ehe hazir avril konusu yine acilmisken , dün basimdan gecen olayi anlatiyim:) durakta oturuodum, metroyu bekliyodum..birden önümden agir metalci yakisikli bi herif gecti , biz bakistik , kesistik bunla falan.. sonra bu eleman yanima oturdu.. ben birden avril lavigne in sesini duyar gibi oldum.. (olamazzz diyodum tabiiki icimden) yanima dönüp baktigimda o elemanda walkman oldugunu ögrendim.. ve avril lavigne dinliyomuss .. ohaa.. artik metalci görünümlü avril lavigne fanleride war olamaz... imdaakkkk..! ben tabi direk kaci$ ordan :-D[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

abi avrlin chop sueyi şimdi indirdim gülsem mi ağlasammı karar veremedim kusasım geldi ya aynı küçük fino köpekleri gibi havlıyo sankı
wake up falan derken hav hav diyo sanki ağlıycaammmm :(((([signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 29 Haziran 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
Benim seviyorum Avril'i. Fuel cover'ı da gayet hoşuma gitmişti. Özellikle Limp Bizkit ve Korn'un MTV icon'daki cover'larına göre kat kat güzeldi.

Ha chop suey'i daha dinlemedim şimdi indirmeye başladım. Bakalım nasılmış.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]

bikere mtv iconda en baba çalan sum41 dı korn sanitaryum çalmıştı sanırım solosumu ne yok öyle bişeyler yarım yamalak çaldılar abuk şeyler yaptılar en
iyisi sum41 geçişler falan süperdi

zaten avril fuel söyleyebilecek sese sahip değil iğrençti dinlediğimde

avril sux normalde sevmem yaptığı tarzı ama hoş kızdır[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Yeni Yaptığım Bi Wallpaper
Sosyal ağlarda paylaş

ya niye böylesiniz ya kız bi tane eylencesine söylemiş hemen eleştiriyosunuz.Üstelik stüdyo fln da ortamı yok.Siz efkarlıyken arkadaş arasında şarkı türkü mırıldandığınızda size"detone oluyon","bok gbi sesin var" ve biçok benzetme yapılması ne kdr gayrı ciddiyse bu da aynen öyle olmalı.Sadece eğlencesine..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...