Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sızı hackleyen watan haınlerı oldumu

undertakeres

Öne çıkan mesajlar

Abı mılletı hackleyıp adamı sogana cewırıyolar.Adam ac susuz gezıyo walla.Bzm clan lıderını hackledı bu sewgılı kardeslerımız adamdan 20m kes 80m luk ıtem yuruttuler.Yetmedı daha clanı da dagıttılar.
Adamda da 1 coın bırakıp gıttıler.Adamı moradonda gordum mıllet yardım etmısde ıtem satıyodu.Adama acıdım nerden nereye .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL, 18 Ocak 2005 21:59 tarihinde demiş ki:
Yada gidipte salak gibi keyloggerlu hack kullanmamak lasım RULEZ :rock:

insallah gonderdigin hackdede yoktur :d[signature][hline]K N I G H T __ O N L I N E
Name:TurkForEver
Job:Hunter
Server:Xigenon
Level:3x
Np:100
Clan:PaticiK
Nationality:Orc
Sosyal ağlarda paylaş

yok bunlar bole yapmıyo senn sıfrenle gırıyo we sendekı ıtemları alıyo.Bunların bazıları da senn dostun dedıgın adamlar.Bırıde bızm arkadasa dayandı kesın tanıdık yıne adamdan sureklı para alıyo abysee alıyo adam sıfresını de degıstıremıyo.Adam sınırden habıre kufredıyordu bugun.Allah gostermesın..............
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah oda bişeymi bu gün ares1de elemanın biri geldi yanıma bende program var dedi bana accının ıd ve şifresini ver senin adamıda 45 yapıyım dedi.
dedim salak gibimi görüüyorum dedim eleman hala etkileeye çalışıyor.en sonunda anladı vermeyeceğimi noob noob dedi bende ayrıldım oradan[signature][hline]Knight Online
Nick :ViernaDoUrden Level:5x
Server: Diez Speciality:Lightning Mage
Race:El Morad (İnsan)
Sosyal ağlarda paylaş

ewt yaa hack lediler adami o adam bizim cafeden baqtik 1 coin birakmislar çook param ardi dio ? bilmiyorum bizim cafeden 3 kisi hacklendi bunu yapanda turk konustum bile adamla sebebide cok saçma ! neden bana yardim etmedi dio :)bide bana küfür etti diyor(onu bilemem)...

under yeni clanin hayirli olsun[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada tanimadiklarinizla trade yapmayin çünkü trade yaparken makinanizda port açigi olusuyor bu port açigindan adam makinaniza girip aliyor sifreleri sadece oyundanda olmaya bilir (bu oyun qbasicte yazilmistir) yani bu programi kullanipta birçok fayda saglayanlar yok deil aramizda...[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

O hacklenen benim kardesim
Anuna goyim hala siniri üstümde
under1n dedii doru 20m kes 80m item olmak uzere 100m e yak1n b1 para g1tt1 anuna goyim
ibnalara yetmedi bide clani da1tt1lar
Karakteri geri ald1m ama h1rs1zl1k h1rs1zl1kt1r adam soyup soana cevirdi beni neyseki cabuk topland1m s1md1ye milyonlar1m oldu gene hatta su an dahi 12 m kazanabilirim du bakim
...
neyse kazanamam1s1m :)
Respectly
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NosFFeratu, 21 Ocak 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
O hacklenen benim kardesim
Anuna goyim hala siniri üstümde
under1n dedii doru 20m kes 80m item olmak uzere 100m e yak1n b1 para g1tt1 anuna goyim
ibnalara yetmedi bide clani da1tt1lar
Karakteri geri ald1m ama h1rs1zl1k h1rs1zl1kt1r adam soyup soana cevirdi beni neyseki cabuk topland1m s1md1ye milyonlar1m oldu gene hatta su an dahi 12 m kazanabilirim du bakim
...
neyse kazanamam1s1m :)
Respectly

eheh toplarsin toplarsin gidip elindeki staff i satip ortada kalirsin :) ulen nosfer...[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 21 Ocak 2005 17:20 tarihinde demiş ki:
bu arada tanimadiklarinizla trade yapmayin çünkü trade yaparken makinanizda port açigi olusuyor bu port açigindan adam makinaniza girip aliyor sifreleri sadece oyundanda olmaya bilir (bu oyun qbasicte yazilmistir) yani bu programi kullanipta birçok fayda saglayanlar yok deil aramizda...

Böyle birşey söz konusu olamaz yaptığın her işlem server taraflı işlemlerdir.[signature][hline] DaoC EU Server Excalibur
Kendorf -Sultans- Voider Eldritch
----------------------------------
Knight Online US Server Ares
Kendorf -FiRe- Flame Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Kesin olarak adam bu şekilde bilgisayarlara giriyo desek ?

Trade yaptığında direl senin kullanıcı adını öğreniyor.[signature][hline]Nos İstatistikileri;
Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon da 897621 kere ölmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bu trade hack i ile de yapiliyor..
trade yapan elemanlara guvenmeyin elinizdekileri kaybedersinizzz !!!

hack nasil derseniz elinizde guzel bir item varsa sahisda bunu gorduyse ona bakmak istedigini soylayip size trade yapiyor.sizde gostermek icin koyuyorsunuz ve sahis da kendi hanesine baska bir item koyuyor ve arkada calistirdigi bir programla siz trade yi onaylamasaniz bile onaylatiyor ve itemler degisiyor
itina ile uyarilir !!![signature][hline]By deMir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AgA, 24 Ocak 2005 19:49 tarihinde demiş ki:
arkadaslar bu trade hack i ile de yapiliyor..
trade yapan elemanlara guvenmeyin elinizdekileri kaybedersinizzz !!!

hack nasil derseniz elinizde guzel bir item varsa sahisda bunu gorduyse ona bakmak istedigini soylayip size trade yapiyor.sizde gostermek icin koyuyorsunuz ve sahis da kendi hanesine baska bir item koyuyor ve arkada calistirdigi bir programla siz trade yi onaylamasaniz bile onaylatiyor ve itemler degisiyor
itina ile uyarilir !!!

Buda yapmamak için 2. bi sebep tabiki...[signature][hline]Nos İstatistikileri;
Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon da 897621 kere ölmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...