Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya +5 Bi Tane Bowum Varda Nosla yapsam ne olur+ne artar

3l_Fayed

Öne çıkan mesajlar

senin neyini yanlıs tanıcaz anlamadım.
Burdaki herkez inan bildikleri kadar yardımcı oluyor millete ama cıkıpta 10 tane arka arkaya mesaj yazıp yok bana yardımcı olmuyorsunuz demeye hakkın yok. Kusura bakma.[signature][hline]aKuMa_Xen LvL 45 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

Onlar senin reply lerin olmasın.Sen her reply yaptıgında gene +1 artar.
2. Benim anlatmak istedigim.Kimseye yardımcı olmuyorlar diye yok dandik siniz yok forumlar dandik deme hakkın HİCMİ HİC YOK. Bilmem anlatabiliyormuyum ?[signature][hline]aKuMa_Xen LvL 45 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

istedigimi derim buna sen karar veremessin sakıncalı bişey dersem ya uyarılırım yada banlanırım ama senin tarafından degil. ben 100kere girmedigimi biliyorum ki diyorum ve daha fazla muhattab olmak istemiyorum seninle yani yazsanda boşa daha girmicem cvp bulamassın burdaki çogu kimse kendi havasında ilerliyo dedigim gibi yeni biri için uygun degil forumlar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa_Tr, 24 Ocak 2005 19:11 tarihinde demiş ki:
Seninle muhattab olanda suc zaten.

-Nos burda yarılır-

Arkadaşım bak yannış anlaşılma olmasın ama şans işi bilgiyi okuyarak öğreneceksin uygulyacaksın
Bak inan sen gel bana yardımcı ol dedin ya
Diezde olsan ederdim valla ba ama ben espri yapmıştım buna rağmen de yardım edicektim ama bak aresde olduğunu öğrendim oraya çok eskiden takılıyordum

Neyse gene yardımcı olmak gerekirse +5 i busla yap +6olsun ondan sonada çok önemli ise +7 yapmak öncen nus la bişiler yak
Bus 2.4 al onla yap basit yani
respectly[signature][hline]Nos İstatistikileri;
Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon da 897621 kere ölmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...