Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya +5 Bi Tane Bowum Varda Nosla yapsam ne olur+ne artar

3l_Fayed

Öne çıkan mesajlar

Abi nerden ıkarttın böyle bir şeyi. +5 den +6 tıya bus la bile ynama şansı var. o yüzden kimse böyle yap diip sorumlukluk almak istemiyordur. ben böyle yapıyorum mesela cus la yak 1-2 tane FP yakıyorum sonrada busla +6 tı ya çıkıyorum ama bunu kimse upgrade yapmıyorken yap. boş zman bulamıyorsan boşalana kadar bekel derim ben.[signature][hline]Name : TheKorea
Server : Xigenon
Race : El Morad
Class : Rogue
Level : 1x :P (geçici bi süre)

[Bu mesaj SteelBB tarafından 24 Ocak 2005 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SteelBB tarafından 24 Ocak 2005 18:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yukarda hızlı yazim diye bir sürü devrik cümle var. değiştirmekten bıktım kusura bakma. anlarsın umarım. (yuh a.q bunu bile yanlış yazmışım.) [signature][hline]Name : TheKorea

[Bu mesaj SteelBB tarafından 24 Ocak 2005 18:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

BEnce şöyle oldu bu msj ı bende okudum yalan olmasın şimdi. Ama dedim daha iyi bilen birsi cvp lardiye cvp lamadım. Belki onlarda öyle düşündü sonra bu durum ortaya çıktı... ;) nese zaten herkezin aklı telekomda takmasen kfanı bu kadar. neler yanıyor upgrade yaparken. +5/8str bot yaktım busla. şans abi.[signature][hline]Name : TheKorea

Sosyal ağlarda paylaş

Neden herseyi hazır bekliyorsunuz ?
Upgrade hakkında daha once acılan bir suru baslık var once bir onları oku. Aynı seyleri 100 kere yazmaktan inan insan bıkıyor artık.
Daha nus a nos diyorsun buda önceki forumları okumadıgını gosteriyor.
+6 yaptıgın zaman bow unun atack power ı +4 artacak olcagı o baska bisey olmaz.[signature][hline]aKuMa_Xen LvL 45 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

aKuMa_Tr orda yazılanların nerdeyse hepsi stafflar için
nusa ha nos demişsin ha nus bilerek yazışmış bişeyde degil biz senin gibi aylardır belki yıllardır oynamıyorus ko(okumuyoruzda)
ogrenmeye çabalıyorum bende istemem onun benim silahımı yapmasını veya başka bişeyi
Sosyal ağlarda paylaş

nosfe bende adam sandım la iki arkadaşın bişe yazdı hemen değiştin neyse olur bunlar forumlarınızda sizin gibi dandik burda bişey sordum ogrenmeye çalışıyorum sne geç dalganı sen kendiliginden mi ogrendin bunları sora sora yapa yapa bende yaptım ama yaktım cahilligimden vede bi daha yakmak istemiiyorum yardımlarınızada istemiyorum artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...