Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server kurmak hakkında..

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
NosFFeratu, 23 Ocak 2005 21:45 tarihinde (başka bi başlık altında) demiş ki:
Ulan o adama ihtiyacım vardı benim ya ;)
Bu server ı nasıl bulmuşsa banada lazım abi ya
Yani ben istiyorum server açim sadece ben oynim bak neler neler buluyorum oyunda
Yada serverı bulalım açalım landa bi server her gün kasalım internetin anuna goyim ben landa oynamak istiyorum ya :) :) :)
Yani arkadaşlar kusura bakmayın böyle birşey mümkün mü ??
Bu konuda bilgisi olan va mı ?
Server bulsak landa hadi onu geçtim koca serverda tek başımıza kasabilirmiyiz ?
Eğer böyle bişi olursa ben şimdiden ko yu bırakıcam landa oynicam demektir.

Arkadaş bunu başka bir başlıkta yazmış. Bir şerefsiz köpeğin açtığı başlığın tekrar up olmasını istemediğim için yeni başlık açtım..

Piyasada bi sürü hurafe dönüyo. "abi varya 5 kere staff patlattınmıydı, altıncıda gauntleti koyuyosun kendi kendine +12 oluyomuş", "abi varya moradondaki geminin içinde bir yaratık varmış, onu kesiomuşsun 10m coin ve 5 tane gold bar veriomuş", "abi bu captain kunabarl aslında topmuş" gibi...

Bu server kurma işide son günlerde buna döndü.
Bende server kurulum dosyası var. Bir arkadaşımdan çalmıştım. O da başka birinden çalmış. Kurayım, oynayayım, oyun bilgimi geliştireyim dedim, yemedi...
"patches" diye bi klasör var. Piyasaya çıkan tüm patchlerin o klasör içinde bulunması gerekior. Ayrıyetten kurduğumuz zaman oyun adminlerine kendi kendine bir mail gönderiyor -ki onu engelleyemedim-.
Neyse sonuçta kurdum oyunu, oynadım. (Tek başına inanılmaz bir şekilde zevksiz. inanın oyundan soğursunuz) ve bende sizin gibi "hayatın anlamını bulcam" ifadesiyle oyunun hatalarını bulmak istiyordum ama inanın hiç bişey bulamıyorsunuz. Oyun adminlerinin erişebileceği türden değil dosyalar.

Asıl büyük sorun, oyun serverini kurmanın yasak olması. Zaten kurarken karşınıza "hoşgeldiniz" "size ne ikram edelim, ne içersiniz" gibi klasik, abdurik zupturik yazılar çıkmıyor. Dos ekranında bir sürü yazılar geçiyor vs.vs.

Sabah sabah cümleleri tam kuramamış olabilirim..
Uzun lafın kısası, oyunu tek başına oynamak zevksiz, oyunun hatalarını bulmak amacı yersiz...

Diğer yazılanlar hurafe.. inanmayın..[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

Bi zaman bi başlık açmıştım. "İsteyene dvd ye çeker yollarım" demiştim.

İsmi lazım değil, şu anda astronot olan bir arkadaş istemişti. Yollamıştım.
Sonra o arkadaş kohack ve bu server la ilgili olarak beni adminlere şikayet etmişti. Epey bir canım sıkılmıştı o ara...[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

dosyalar oluktan sonra server neden hayal olsun zati benim dediğim herkesin gireceği bir server değil bölye birbirini tanıyan adamlar arasında olucak bişi en azından girip kurcalarız herşeyini puştluklarını buluruz :)
lag olayındada bizde böle adsl falan varken bu lag a bi çare yoktur günde 6454684684 kere arayıp küfür edip kapatıyorum artık 4440375 i adamlar bi boktan anlamadığı gibi her açan çok iş yapıyomuş gibi modemi aç kapa diyo başkada bi bok bilmiyolar, yani kısaca bu lag bitmez :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 24 Ocak 2005 11:25 tarihinde demiş ki:
İsmi lazım değil, şu anda astronot olan bir arkadaş istemişti.
Sonra o arkadaş kohack ve bu server la ilgili olarak beni adminlere şikayet etmişti.

Vay vayy,ne entrikalar dönüyomusta haberimiz yokmus :-)
[signature][hline]Oyunların Kralı Briç
Kralların Oyunu Poker

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 24 Ocak 2005 11:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 24 Ocak 2005 11:55 tarihinde demiş ki:
said:
fatihkaraca, 24 Ocak 2005 11:25 tarihinde demiş ki:
İsmi lazım değil, şu anda astronot olan bir arkadaş istemişti.
Sonra o arkadaş kohack ve bu server la ilgili olarak beni adminlere şikayet etmişti.

Vay vayy,ne entrikalar dönüyomusta haberimiz yokmus :-)

Harbi haberin yokmuydu?

bu sırada admin_ben_geldim denen arkadaş. Seviyene indirme beni. Seviyene inersem oraları alt üst ederim. Uyarmadı deme...[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 24 Ocak 2005 09:58 tarihinde demiş ki:
said:
NosFFeratu, 23 Ocak 2005 21:45 tarihinde (başka bi başlık altında) demiş ki:
Ulan o adama ihtiyacım vardı benim ya ;)
Bu server ı nasıl bulmuşsa banada lazım abi ya
Yani ben istiyorum server açim sadece ben oynim bak neler neler buluyorum oyunda
Yada serverı bulalım açalım landa bi server her gün kasalım internetin anuna goyim ben landa oynamak istiyorum ya :) :) :)
Yani arkadaşlar kusura bakmayın böyle birşey mümkün mü ??
Bu konuda bilgisi olan va mı ?
Server bulsak landa hadi onu geçtim koca serverda tek başımıza kasabilirmiyiz ?
Eğer böyle bişi olursa ben şimdiden ko yu bırakıcam landa oynicam demektir.

Arkadaş bunu başka bir başlıkta yazmış. Bir şerefsiz köpeğin açtığı başlığın tekrar up olmasını istemediğim için yeni başlık açtım..

Piyasada bi sürü hurafe dönüyo. "abi varya 5 kere staff patlattınmıydı, altıncıda gauntleti koyuyosun kendi kendine +12 oluyomuş", "abi varya moradondaki geminin içinde bir yaratık varmış, onu kesiomuşsun 10m coin ve 5 tane gold bar veriomuş", "abi bu captain kunabarl aslında topmuş" gibi...

Bu server kurma işide son günlerde buna döndü.
Bende server kurulum dosyası var. Bir arkadaşımdan çalmıştım. O da başka birinden çalmış. Kurayım, oynayayım, oyun bilgimi geliştireyim dedim, yemedi...
"patches" diye bi klasör var. Piyasaya çıkan tüm patchlerin o klasör içinde bulunması gerekior. Ayrıyetten kurduğumuz zaman oyun adminlerine kendi kendine bir mail gönderiyor -ki onu engelleyemedim-.
Neyse sonuçta kurdum oyunu, oynadım. (Tek başına inanılmaz bir şekilde zevksiz. inanın oyundan soğursunuz) ve bende sizin gibi "hayatın anlamını bulcam" ifadesiyle oyunun hatalarını bulmak istiyordum ama inanın hiç bişey bulamıyorsunuz. Oyun adminlerinin erişebileceği türden değil dosyalar.

Asıl büyük sorun, oyun serverini kurmanın yasak olması. Zaten kurarken karşınıza "hoşgeldiniz" "size ne ikram edelim, ne içersiniz" gibi klasik, abdurik zupturik yazılar çıkmıyor. Dos ekranında bir sürü yazılar geçiyor vs.vs.

Sabah sabah cümleleri tam kuramamış olabilirim..
Uzun lafın kısası, oyunu tek başına oynamak zevksiz, oyunun hatalarını bulmak amacı yersiz...

Diğer yazılanlar hurafe.. inanmayın..

Abi inan nası bilgi manyağı yaptın beni nası aydınlattın bilemessin çok teşekkür ederim sana gerisini özel msj dan konuşalım istersen bi kaç bişi sormam lazım ayrıca bu server dosyası da lazım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi birleşelim bişiler yapalım kuralım şu serverı ya en azından her gün kendi arklarımızla landa oynarız
Umarım save de edilebiliyordur.[signature][hline]Nos İstatistikileri;
Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon da 897621 kere ölmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...