Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İŞTE SİZE KANIT BEYLER DEMİNKİ KONU HAKKINDA

erolcam

Öne çıkan mesajlar

Dupe programıyla sadece 1 kere viper staff dupelemiştim. Ondan başka auto loot ve auto sell harici hiç bişey kullanmıyorum. Bu accountu açalı yaklaşık 2 ay oldu. Yinede o bahsettiğin yabancılar kadar param var.

Olay nerde biliomusun? Tüccar olacaksın. Parayı nasıl kazanacağını bileceksin. "Oyun" deyip geçmeyeceksin. Ticaret yaptığın kişiler gerçek kişiler. Pazarda alış veriş nasıl yapılırsa burada da aynısı. Parayı nasıl ve nerede kazanacağını bileceksin.
Herşeyden önemlisi, doğru insanlara item konusunda yardım edeceksinki, ileride bir gün o insanlarda sana yardım etsinler.

Bu oyunda ticaret olayını8, gerçek hayatta ticaret yapar gibi farzedin ve ona göre oynayın.
Saksıyı çalıştırın.
Anvilin yanında Silk Bundle satmaya devam ederseniz bu halinizde kalırsınız...[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 24 Ocak 2005 16:19 tarihinde demiş ki:
Saksıyı çalıştırın.
Anvilin yanında Silk Bundle satmaya devam ederseniz bu halinizde kalırsınız...

*yarılır*
:D[signature][hline]PRaXToR
Orc İxgenon
Paper Mage lvl 51
National Point: 55 Manner 585
ßir cümle ile ßen: Ölümü beklerken ßoş vakitlerimi değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

2 hafta oncesine kadar abysste para toplayamıyordum :P dün girdim elamanın biri bi-iki kez vuruyo (lvl 30-40) ben dönüyom elamana bi Pillar of Fire cakıyom bidaha yanasmıyo :P[signature][hline]PRaXToR
Orc İxgenon
Paper Mage lvl 51
National Point: 55 Manner 585
ßir cümle ile ßen: Ölümü beklerken ßoş vakitlerimi değerlendiriyorum!

[Bu mesaj xx2xx tarafından 24 Ocak 2005 16:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ha biri lvl düşürsün onuda bi süre üzüntüden oknuşamasın:D Evet bende onu demek sitedğm biraz önce çok zengin türklerde var. ama yabancılar kadar belli etmiyorlar kendilerini.[signature][hline]Name : TheKorea
Server : Xigenon
Race : El Morad
Class : Rogue
Level : 1x :P (geçici bi süre)

Sosyal ağlarda paylaş

Yüzüme vurma zaten çok değişik bi duygu yaşadım dün. :D Bi adama gidip bana lvl atlatırmsın dedim!:D Ben bu duyguyu unutmuştum :D Sonra alışkanlık oldu yeniden foruma yazdım bana lvl atlatın diye. Aha n00b aynen böle yazıyor:D Ama 2 hafta içinde senin lvl ı geçicem bi aksilik çıkmassa ;)[signature][hline]Name : TheKorea
Server : Xigenon
Race : El Morad
Class : Rogue
Level : 1x :P (geçici bi süre)

Sosyal ağlarda paylaş

Biri demiş bende katılıyorum, kesinlikle photoshop kokusu var. 800m param olacak fp'le dururmuyum ben ya, 1 sn bile haram öyle bir durumda :)[signature][hline]Karakter adı: Enchantress
Özellik: Mage/Fire-Light
Irk: El Morad
Sunucu: Xigenon1
Seviye: Henüz yetişmekte
Clan: Agema
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 24 Ocak 2005 16:19 tarihinde demiş ki:
Dupe programıyla sadece 1 kere viper staff dupelemiştim. Ondan başka auto loot ve auto sell harici hiç bişey kullanmıyorum. Bu accountu açalı yaklaşık 2 ay oldu. Yinede o bahsettiğin yabancılar kadar param var.

Olay nerde biliomusun? Tüccar olacaksın. Parayı nasıl kazanacağını bileceksin. "Oyun" deyip geçmeyeceksin. Ticaret yaptığın kişiler gerçek kişiler. Pazarda alış veriş nasıl yapılırsa burada da aynısı. Parayı nasıl ve nerede kazanacağını bileceksin.
Herşeyden önemlisi, doğru insanlara item konusunda yardım edeceksinki, ileride bir gün o insanlarda sana yardım etsinler.

Bu oyunda ticaret olayını8, gerçek hayatta ticaret yapar gibi farzedin ve ona göre oynayın.
Saksıyı çalıştırın.
Anvilin yanında Silk Bundle satmaya devam ederseniz bu halinizde kalırsınız...

Katılıyorum
Neden mi ?
Bu ipnalardan biri benide hacklemişti bilirsiniz forumlardada bahsedildi adam kasada 1 coin bırakmış geri kalan herşeyi almış ve 20m keş param vardı birde staff vardı süper paraya gidecek bir staff goblin setleri vardı goblin eşyaları vardı kısacası 100m e yakın bi eşya vardı hepsini çalmış
Sonra bana yardım ettiler bi kaç arkadaş
Ve şu anda elimde tekrardan Lupus staffı görmenin mutluluğunu yaşıyorum ayrıca 15m lik malda kasada bekliyor lupus la birlikte 35m lik bu eşyaları satarsam staff yapıp satmaya başlayacağım böylece para katlanıcak ama lag dolayısı ile ne oynamak ne oyuna girmek istiyorum çünkü beni çok sinir ediyor ama abimizin dediği gibi ticaret bu oyuna birebir aktarılmış
Respectly
Sosyal ağlarda paylaş

yaw nekı bunlar arkadaslar lvl 60 cıvarı olunca boss lar kesılıp sıze yaramayan ıtemelerı satmaya basladıgınızda sııznde paranız olucak sonucda

adonısde bı arkadas vardı bızı rahmetlı ıı cocuktu ::(ersın ayısı)
sole bı olay yapmıstı cok gulmustur.

adam +8 bow u koymus 999.999.999 satma nıyetı yok bellı bızımkısı ındırım ıstıyo adamda dıyo yok yapmam satmaya nıyetım yok zaten bı ıtemle takas dusunuyom sadece haa olemı dıyor cart alıyo mercahnt dan o fıyata bellıkı aradıgı ıtemıde kımse satmıyo
sonuc ne cok para olunca herseyı alırsın edersın karsındakı lavukda ıtemsız kalır sonrada baslamıstı aglamaya bow satan varmı dıye

bole bısı ıdı ıste :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...