Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi hayırlısı...

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

Abi ben yakın dövüşçüyüm warriordan direk mage olamam :) Ortis clanı bizim cafe sırf onlara girmek için yeni servera gçetim dün sahula mıydı neydi onu kestiler clanca chtin bow düştü. şimdi ANGEL_123 de o kullanıyor. Böyle şeyler görünce insan clan uğruna server değiştiriyor yeminle:)[signature][hline]Name : TheKorea
Server : Xigenon
Race : El Morad
Class : Rogue
Level : 1x :P (geçici bi süre)

Sosyal ağlarda paylaş

:) saolasın. ama ilk karakteri bırakmak zor oluyor harbi:) ben bizimkilei ikna edemiyorum En başta beni bu server açıldığında çağırmışlardı gelmemiştim şimdide yardım etmiyorlar:D Akşam bana bi lvl kastırımısın:D şmidi DRAC falan 58 olmuş keşke bende başlasaydım diye yanıyorum valla:)[signature][hline]Name : TheKorea

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gladros, 24 Ocak 2005 12:04 tarihinde demiş ki:
bence yol yakınken bırak mage ol paper :D lvl 33 maximum 707 wurdum dkya en az 550 vuruyorum

:)) bırak ya sende. dun 7 key gorevini yaptık turkforever bi iki kisi daha sözde gorev bitince adamlara lvl kastırmaya yardım edecektim. lagdan 2 kez öldüm papermıs

bu oyunun kralı assasindir kim ne derse desin.
ha bide dün cz gireyim dedim

4-5 kisi bi assasin kovalıyoz +960buff verdi buffer adam hide moduna almıs ilerde :) yanından gectik bi baktım 2 vurusta buff muff dinlemeden beni yatırmıs tabi tabanları yağlayıp çıktım cz dan

ibretliktir ders alın[signature][hline]PRaXToR
Orc İxgenon
Paper Mage lvl 51
National Point: 55 Manner 585
ßir cümle ile ßen: Ölümü beklerken ßoş vakitlerimi değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

xx2xx akşam biryere kaybolma:D Yardımına ihtiyacım var. sadce exp olarak. item a gerek yok bi şeklde bulurumda hızlı bi şekilde 40 olmam gerek:P Eslanta bi girsem gerisi kolay. Tabi beni 40 yap demiyorum elinden geldiğince ;) Cz her zman ders alınıcak bir yer zaten:)[signature][hline]Name : TheKorea

Sosyal ağlarda paylaş

said:

:)) bırak ya sende. dun 7 key gorevini yaptık turkforever bi iki kisi daha sözde gorev bitince adamlara lvl kastırmaya yardım edecektim. lagdan 2 kez öldüm papermıs

bu oyunun kralı assasindir kim ne derse desin.
ha bide dün cz gireyim dedim

4-5 kisi bi assasin kovalıyoz +960buff verdi buffer adam hide moduna almıs ilerde :) yanından gectik bi baktım 2 vurusta buff muff dinlemeden beni yatırmıs tabi tabanları yağlayıp çıktım cz dan

ibretliktir ders alın

5 keyi ben buldum :D:D
ha bu arada adamdan yardim istemein :D kendine hayri yok paper magein ben bunu gordum dun aksam exp kastircam die 1600000 exp i gitti adamin. Bende gittim abysse macroya koydum 17 abyss oynadim bugun cikan sey 3 nus 1 fp warrior geriri cake ve potion :D
[signature][hline][big]IYILIK ET, KOTULUK BUL[/big]

[Bu mesaj mxzr tarafından 24 Ocak 2005 13:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

el moradla isim olmaz :) moradonda ne kadar kastıracam ki :P karus olursan o baska zati ilk isim +1500hp scroll almaktır sonra lvl kastırırım :P[signature][hline]PRaXToR
Orc İxgenon
Paper Mage lvl 51
Sosyal ağlarda paylaş

benim arkadaslardan biri hala areste takılıyor. lvl 62 rouge :) kendileri . Neyse cz de bunu izliyom adam bi group mage buldu adamlar makroya almıs :)) grubun tamamını kesti 300m yaptı :)) yuhh dedim. tabi bizde gaza geldik belki makro yapan birini buluruz falan diye baktım millet adam kovalıyo bende kovaladım bide party teklifi geldi okeyledik sonrası yukarda yazıyo :)

su mage makrosunu bi bulsam :) off ulen off[signature][hline]PRaXToR
Orc İxgenon
Paper Mage lvl 51
Sosyal ağlarda paylaş

hehueauheaae. Sanırım haklısn:D Mage lara bu lvlda 100 vuruyorum elimde oyuna ilk başaldığm dagger var:) (attack:4 tü sanrım) bi papera da tahminen 300 falan vururum. heleki xx2xx yse daha bi şehvetli vururm tabi :D:D[signature][hline]Name : TheKorea

Sosyal ağlarda paylaş

Abi mage macrosu diye birşey rogue macrosyula aynı. yemin ederim DTS lerde warriorla macro yaptım (sadece ileri geri aptım biraz o kadar. sonra gece uyuya kalmışım adamlar atmış. bi kaç kerede macroyu unutum yazı yazim dedim bütün alan "b2b2b2b2b2b2bb2b22b" yazısyla doldu:D[signature][hline]Name : TheKorea

Sosyal ağlarda paylaş

Hhe çok saol. Ares her zman en iyi server ama bütün arkadaşlar x'e geçince yapıcak birşey kalmıyor... Umarım En kısa zamanda Master olrusun... Abi sen niye gelmiyon yeni server a?? .Bu akşam frp var. bizim DM yeni bi senaryo yazmış onu patlatmam gerek:D (DM deyip geçmem klazım 1500 senaryo yazıp oynamış biri :D) Aslında forumdaki herkezle bi frp yapıcan amma zevkli olurdu:)[signature][hline]Name : TheKorea

Sosyal ağlarda paylaş

160 küsür adedini 500k ya sattım. ii fiyata satmışmıyım?
Bide şu gavolt wing kaçtan gider ?
(Bu sırada başlıkla çok alakasız oldu. Yeni başlık açıp kirletmiyim dedim.:hmm: Kusura bagmayın..)[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 24 Ocak 2005 14:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

:) Ha bu başlık ha o aşlık. Bence çok iyi fiyata satmışsın ben hayatta satmayı denemedim. gavolt wing ler Rouge master görevi sanrım. Areste 100 k dan başlıyor.[signature][hline]Name : TheKorea

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...