Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türkiye serveri!!!

lucifertr

Öne çıkan mesajlar

KOL adminleri sadece Türkiye'de değil, hiç bir yerde server açılmasına izin vermiyor. Tamamen Tekel'lerinde kalmasını istiyorlar.
Bence haklılar. Başkalarıda server açarsa oyunun tüm ince ayrıntıları ortaya çıkar...[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

Flame damageli +7 Wizard staff arıyorum. Elinde bulunanlar özel mesaj atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Türk sunucusu çok güzel olurdu ama şuan bile şikayet edilen admin ve kankaları olayı burada abartı boyutlara ulaşırdı bence :)[signature][hline]Karakter adı: Enchantress
Özellik: Mage/Fire-Light
Irk: El Morad
Sunucu: Xigenon1
Seviye: Henüz yetişmekte
Clan: Agema
Sosyal ağlarda paylaş

Yada açık tartışmalı olsun
Adam kimsyeye kıyak geçmesin
Kıyak geçilmek isteyen herkesi foruma yazsın
Şahsen admin olsam biliyorum luci CHİTİN SHELL ULAN!!! die baıracak bana bende vermek zorunda kalıcam :) :)

Türkiyeden bi admin in eline insiyatifleri vermeyeceksin yani oyuna giripte eşya dağıtamayacak sadece gördüğünü banlayacak oda bizim gibi lvl 0 dan oyuna başlayacak falan filan oyunun serverını kuranlarda tamamen gizli kalıcak işin ticari yönü ile ilgilenicek(P olayı)
Falan Filan işte yoksa biz gavurlara özenioz hadi onnar gavur dioz ama türkiyede işler öle yürümeyceği çok açık ve kesin
Uo da bile nice kıyak yapan GM ler gördük halada var
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undertakeres, 24 Ocak 2005 17:23 tarihinde demiş ki:
sen ne diyosun bidaha dusunsene luci sanachoton shell +7 str.Str olmasin HP mi olsun tabi bekle eheheheh

:) areste bakiyorumda nerdeyse her 10 rogudan 4 ünde shard var bu ne bolluk yaa biz acsak olmaz öle bisey 4 yada 5 tanesinde olurdu :))[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...