Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman Arkham Knight Key

WoodsOfYpres

Öne çıkan mesajlar

Niye ibnelik olsun abi ? Bana ozel bisey mi ? Siz pound kazanmak istediniz de izin mi vermediler ?

Derdimi tekrar ozetleyeyim bu arada;

15-20 lira ya da yerine gore 30-40 lira fark olur da 80TL-190TL nedir ? Adam sevmektir, servet dusmanligidir. Haliyle kafasini alir steam.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kendin demissin berber 10 pound, buradakinin yaklasık 2 katı. Ev kirası 3-4 katı, ulasım bilmem kac katı. Oyunların da kuru cevirdigin zaman pahalı olması normal degil mi?

Degerlendirmeyi neye gore yaptıgını anlamadım. Hem ingiltere'de yasayayım, buranın imkanlarına gore kazanayım, hem de turk kanı tasıdıgım icin ucuza oyun oynayayım mı diyosun?

Turkiye'de yasayıp pound kazanmak... evet istiyorum, vermiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Ya kendin demissin berber 10 pound, buradakinin yaklasık 2 katı. Ev kirası 3-4 katı, ulasım bilmem kac katı. Oyunların da kuru cevirdigin zaman pahalı olması normal degil mi?

Degerlendirmeyi neye gore yaptıgını anlamadım. Hem ingiltere'de yasayayım, buranın imkanlarına gore kazanayım, hem de turk kanı tasıdıgım icin ucuza oyun oynayayım mı diyosun?

Turkiye'de yasayıp pound kazanmak... evet istiyorum, vermiyorlar.

Diyorum ki ona ragmen aradaki fark kabul edilemez. Kaldi ki herseyde ordakinin 2-10 kati para odemiyorum, pound 4.20 kusur TL olmasina ragmen et gibi seyler burada daha ucuz kilo fiyati olarak baktiginda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...