Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nolacak benim sonum...

Thalion

Öne çıkan mesajlar

1 hafta kadar önce, arka bahçede yaralı bir güvercin buldum. Kedim başında kafasıyla iteliyip duruyordu hayvancaazı. Işık hızıyla indim aşşağıya, kuşu kurtardım. Kanadının altında bir yara vardı. Kedimin kafesine yem ve suyla birlikte koydum, kendini toplaması için. Veterinere götürdüm yarasına bakım yaptı 1-2 hafta bu şekilde bakmamızı ve sonra salmamızı söyledi.. Tabi kedim kafayı yedi, Güvercin'i koyduğum banyo'nun kapısına hipnotize olmuş gibi bakıyor sabahtan akşama..

Aradan birkaç gün geçti, sabah bahçede kuşları beslerken bir güvercin ilişti gözüme topallıyordu.. Yaklaştım hayvana kaçacak takaati yok, aldım elime bir farkettim ki bacağına bir ip dolanmış ve sıkıyor. Yine veteriner yolları göründü tabii bana, Kuş'u ameliyat ettiler, şimdi yeni bir kutunun içerisinde garibim diğer yaralı güvercin'in yanında.. Kedim daha da manyadı.. Artık evin içinde deli danalar gibi koşup üst kat banyonun önüne gelip kamp kuruyor. KEdi çıldırdıkça köpeğim de ne yapıyor bu diye onunla birlikte banyonun kapısının önünde kamp kurdu.. Evde tam bir kaos yaşanıyor. Banyom kuş yuvasına döndü kedimle köpeğim tırlattı ( yemek yemek için bile ayrılmıyorlar kapının önünden )

Bende kafayı yemiş durumdayım.. noolacak benim sonum.. Inşallah kuşlar biranönce iyileşir de evdeki yaşam düzene girer.. :[signature][hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA
There is no darkness, only ignorance..

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hmm kedi ve köpeğine orada güvercin olmadığını inandırman gerekli. kesinlikle içeri almamaya dikkat et kedi ve köpekleri. ilk olarak kedi ve köpeklerinin ilgisini çekecek şekilde bir yere güzel mama falan koy. kedi ve köpek gidip ordan yesin. sonra sev mesela onları. üst kata çıkıp banyonun önünde bekleyince ise nasıl eğitim veriyorsun bilmiyorum ama kız onlara. (en iyi yöntem gazete) :)[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 125)
Sosyal ağlarda paylaş

:) teşekkürler, valla köpeğe eğitim verecek bir durumum yok artık garibim 15 yaşında, kendini zor kıpırdatıyor.. Kedi desen gazeteyi görünce zaten ışık hızıyla olay mahallinden uzaklaşıyor.. Gazete ortadan kalkınca da ışık hızıyla kapının önüne geri geliyor :P[signature][hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA
There is no darkness, only ignorance..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thalion, 16 Ocak 2005 15:52 tarihinde demiş ki:
:) teşekkürler, valla köpeğe eğitim verecek bir durumum yok artık garibim 15 yaşında, kendini zor kıpırdatıyor.. Kedi desen gazeteyi görünce zaten ışık hızıyla olay mahallinden uzaklaşıyor.. Gazete ortadan kalkınca da ışık hızıyla kapının önüne geri geliyor :P

Kapıyı gazeteyle kapla.İbret olarak dursun :D[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
Galeri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...