Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cursed ile staff upgradenin bi püf noktası varmı?

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
Buzkirpisi, 02 Ocak 2005 21:30 tarihinde başka bir başlıkta demiş ki:
+4 e kadar cursed la cıkarıyorum ben.+6 ya kadarda nus yaparsın.+7 ye blessed.+8 de senın sansına kalmıs.

Cursed'le daha bi kere bile +4 e çıkaramadım.. +3 yapıyorum, +4 olunca bam-güm patlatıyorum staffı. Bide rezil oluyorum etrafa, dalga geçiolar :(
Bunun bi püf noktası filan varmı, yoksa benmi aşırı şanssızım ?[signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 03 Ocak 2005 02:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 03 Ocak 2005 03:15 tarihinde demiş ki:
Fatih bende sacma sapan isler yok biliyosun,bi 20 tane cursed bul,4-5 tanede wizard,bas :) sans isi.Belki vardır daha karizma bi yolu da ben ameleyimdir belkide :)

Hosgeldin bu arada :hmm:

Yok hoca cus ile sürekli patlıo bunlar..
Kafayı yiycem ...[signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler ben geçen gün kafeye gittiğimde bişi diyolardı bu konu hakkında ama tam ayrıntısını ögrenemedim. ama kısaca özetliyim . millet upgradde hata yapmamak için kimsenin olmadığı saatleri seçiyolar . sadece kendisinin olacağı bi anda upgrade yapıyolar . diyelim iron bow upgrade yapacak, yanına 3-4 tane cursed , 2-3 tane normal upgrade scrol , bi tanede bless alıyo . ayrıca sadece yakmak için gidip vendordan aldığı itemlerde bulunuyo . belirli bir periyotla +2 upgrade için diyelim denedikten sonra başarılı olduysa bi tanede diger ucuz itemi deniyo ve yakıyo ( yada yakmıyo . yanmadıysa yanana kadar devam ) daha sorna +3 için yine once item yakıyo ( sayısı artıyo yakılacak itemlerin ) ve upgrade le devam . +6 olması içinde daha çok item yakıyo ve bless scroolla hatasız +6 yapıyo . ama +7 nin zor olduğunu duydum neden bilmiyorum .

belli sallıyoda olabilirler ama 5 tane archer ve de hepsinde iron bow ve +5 ten aşşa yok . görmesem inanmazdım .

burdaki püf nokta hangi upgrade için ne kadar item yakılacağı onu tam olarak biliyor diilim ama zengin arkadaşlar alsınlar cursedleri upgradeleri denesinler uyduruk itemlerle . bende para yok denicemde . neyse kolay gelsin[signature][hline]Çözüme yardım etmezsen problemin parçası olursun ....
Sosyal ağlarda paylaş

bakın arkdaslar bus la sadece +5 den +6 ya gecerken yapacaksınız kimsenin olmadigi saat olmaz sadece bunun bi takitigi var bu taktik sadece sen upgrade yaparken seninle beraber baskasi yapmıyacak.sistematigi bozmamasi icin .yani bu kadar ipucu verdim gerisinide siz bulun cozun :P cursed lar nerde mi ise yarar cursed sadece yakmak icin ise yarar ama saglam itemleri degil en cakmalarını :P gerisini ogrenmek isteyenler yaka yaka yapmayida ogreneceksin mantıgıyla gitsinler:) valla biz bu isi bole ogrendik:P
Sosyal ağlarda paylaş

Evet taktik zaten bu da her zman tutmuyor. clandan elemanın ironx ini hiç bir şey kırmadan +5 yaptım. evvelki günde arkadaş +4 e çıakrken bus la yaktı. Yani şans. Kime gülüceği belli olmuyor. Bi püf noktası var ama kimse daha tam olarak emin değil...[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

adonısde o kadar +6 yaptım ama sızın su yazdıklarınızı hıc denemedım
2 salamandır staff +6 +48 element
1 elıxır staffı +6 ya bastım
ıkı mırage +6
onlarca set parcaları

burda us serverda normal upgrade scroll la bı elemantal stafıı +5 e cıkardım artı setımden ıkı parcayıda +5 yaptım ama ne onceden patlatma olayı nede yakma olayına gırdım

tavsıye ıse manner kasmak yuksek manner burda devreye gırıyo
ha belkı sans a oldu burdakıler cunku adonside 3 de baslardık BUS la basmaya bazen normal scrool dahı kullanmazdık
ha patlatmadımmı hemde en alasını SHARD ı 3 yapım derken elımıze almıstık bunlarda cabası
Sosyal ağlarda paylaş

az önce bir arkadaş +7 elixir patlattı. oyunu bıraktı. "girmicem artık ****in oyununa" dedi.
sizinle paylaşayım dedim.
evlat acısı gibi gelmiştir herife...[signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
abi delimisiniz yaw +7 elixiri +8 yapmak... Bence çok saçma! elindeki silah wizard staff deilki elixir! Ayrıca bende mirage dagger var +3 - +4 ü blessedla bastım şimdi +5 e nası bascam blessedla basıcam ama ne yakem kaç tane yakıym %25 yakma şansım var patlarsa biterim ben! Cevap bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...