Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oynanir mi?

GEd

Öne çıkan mesajlar

ben bu oyunun animesini izledim simdi boyle bi aragaaz aldim . bi yerlerde 1 ay trial vardi gibi gormustum sanirim yanilmisim , 7 gunlukmus triali sitesinden anladigim kadariyla.
bu oyuna baslamaya deger mi ?

bide oyunda pvp var mi ?
veya genel olarak insanlarin bellli bi maximum levela geldikten sonraki ugraslari nedir..

aldigim gaz uzun surmeyebilir belki ama yinede bi soriyim dedim ,merak ettim cunku oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEd, 24 Ocak 2005 01:08 tarihinde demiş ki:
ben bu oyunun animesini izledim simdi boyle bi aragaaz aldim . bi yerlerde 1 ay trial vardi gibi gormustum sanirim yanilmisim , 7 gunlukmus triali sitesinden anladigim kadariyla.
bu oyuna baslamaya deger mi ?

bide oyunda pvp var mi ?
veya genel olarak insanlarin bellli bi maximum levela geldikten sonraki ugraslari nedir..

aldigim gaz uzun surmeyebilir belki ama yinede bi soriyim dedim ,merak ettim cunku oyunu.

Valla ben nisan da filan oynuyordum o zamanlar ortam filan güzeldi bırakalı 4 aya yakın oldu şimdi ortam nasıl bilemem eski oyuncular kalmamıştır :P
*oyunda pvp var ama şöle bir sistem yani yolda gıderken aha adam dalım olayı değil böle özel pvp için yerler var ana şehirlerden giriliyor burala belirli bir ücret verip ve dalıyorsun ama içersi komedi bir anda 4v1 filan kalabiliyorsun :P yani
*Belirli bir lvl gelince birşey kalmıyor iyi bir guilde isen gider woe lere katılırsın guild savaşları kısaca yada item ararsın ne bilim sana kalmış
Dip not:Böle daoc eq gibi oyunlardan oynadıysan muhtemelen 2 gün sonra bu ne lan deyip bırakırsın :P[signature][hline][b]WoW:Hordish Manner
Msn/Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben arayis icindeyim galiba :)
bilimum mmorpg deniyorum
1,5 -2 sene kadar feci daoc sarmisti beni
ama TOA ek paketinin cikmasi ile oyundan sogudum ,biraktim oynamayi ..
adam gibi bi mmorpg denk gelmedi
bide animede full action vardi ,oyundada oyle olur falan sandim bi an
ben en iyisi triali indirip bakiyim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...