Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dungeon key ne işe yarar?

Thadeus

Öne çıkan mesajlar

abi abyss yazılarını fazla okumadım ama abyssin girişine baktıysan öle 20 katlı bir bina olmadığı anlaşılabilir yukarı çıkmıyorsa aşşağı iniyor diye düşünüyorum ben[signature][hline]Knight Online
Nick :ViernaDoUrden Level:5x
Server: Diez Speciality:Lightning Mage
Race:El Morad (İnsan)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, Bi orc bulun, Abyss de lvl 13 den aşağı inemiyorsunuz. ORC sanız bir orc bulun insansanız bir insan. Keylerinizi ona verin merchant açsın.Birer birer keyleri satın alın. Hepsi inventorynizde ayrı ayrı duracak. Toplu durursa 14. kata inerken hepsini alır. Ayrı ayrı durursa her katta bi tane key gider. 20. kata kadar inebilirsiniz. Bu arada 20. katta Blessed scrolllar satılmaktadır. Blessed Dex , Str , heal filan 1.2 k BUS 2.4 k Elemental ( blessed ) 3 m filan olmali. Bi elemental dan emin degilim.Hadi kolay gelsin.
Takıldığınız yer olursa pm atın bişiler yapın yardım edeyim!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dejin, 23 Ocak 2005 13:29 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar, Bi orc bulun, Abyss de lvl 13 den aşağı inemiyorsunuz. ORC sanız bir orc bulun insansanız bir insan. Keylerinizi ona verin merchant açsın.Birer birer keyleri satın alın. Hepsi inventorynizde ayrı ayrı duracak. Toplu durursa 14. kata inerken hepsini alır. Ayrı ayrı durursa her katta bi tane key gider. 20. kata kadar inebilirsiniz. Bu arada 20. katta Blessed scrolllar satılmaktadır. Blessed Dex , Str , heal filan 1.2 k BUS 2.4 k Elemental ( blessed ) 3 m filan olmali. Bi elemental dan emin degilim.Hadi kolay gelsin.
Takıldığınız yer olursa pm atın bişiler yapın yardım edeyim!!!!

inemiyomuyuz yoksa cikamiyomusyus? girdigimiz katin assasi varmi ?[signature][hline][big]IYILIK ET, KOTULUK BUL[/BIG]
Sosyal ağlarda paylaş

below: aşağı, aşağıda, altta, alt katta, yeryüzünde, cehennemde, düşük rütbede, altında, (toprak,deniz,vb.) altında, yer altında, -in altında, -den aşağı, -den düşük/az, aşağıdaki, alttaki..
Tabi üste koydukları icin bazılarımız yukari cıkıyoruz sanıyo.Ki ben below un anlamını bıldıgım halde yukarı cıkıyoruz diye basıyodum :D dikkat etmemistim yani.[signature][hline]Oyunların Kralı Briç
Kralların Oyunu Poker
Sosyal ağlarda paylaş

bi boka yaramaz Hell key Dungeon Key Calismio onlar Hell key ile Hell Dungeona giderdin ama MYKO da giderdin burda deill.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:4x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 23 Ocak 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
Yasdığın için teşekürrler ama;

1.Ben bunları biliyorum...
2.Biz bundan bahsetmiyoruz...

Tam olarak bundan bahsediliyor. Keyler ne işe yarar ve alt katlara nasil ineriz denilmiş. Mesajı yazan arkadaşa cevap verdim. Diğer türlü konu dışına çıkılmış olunacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi çakallıkta benden kohack açın kasanıza anahtarları koyun kasa açma tuşu var nede olsa her katta kasadan 1 anahtar alın inin en dibe
Yannız dikkat edin alt katlar tehlikedir ölümdür.
benim gibi güzel eşya çıkarma uğruna %85 exp kaybetmeyin 50 den 49 a dusmeyin (ben biraz delilik yaptım ama eşya da bulamadım:( )
Ayrıca, FALLEN ANGEL VAR ORDA Bİ TANE he işte o varya, kohack i yapan adama girsinn..
Saldırmayı aklınızdan dahi geçirmeyin zira poison ranged vurduğunu öğrenmiş bulunmaktayım :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...