Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abyss Doors are Closed

Reflective

Öne çıkan mesajlar

Beyler kapatılmış Xigenonda ben biraz uğraşarak duvar bugı sayesinde girdim ama bütün kapılar kapalı açık kapı bırakmamışlar[signature][hline]Knight Online
Nick :ViernaDoUrden Level:5x
Server: Diez Speciality:Lightning Mage
Race:El Morad (İnsan)

[Bu mesaj Gladros tarafından 23 Ocak 2005 10:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nedenini bilmiyorum ama Rampage clanına karşı büyük bir antipati besliyorum. Yani Noob'ta iyi bir clan, kıskanıyor olsam onlarıda sevmem ama Rampage ayrı birşey. Bazen görüyorum, adam sırf eşyalarını göstermek için tezgah açıp 999.999.999.999 şeklinde bir fiyat koyuyor.

Bir topic'te buzkirpisi demişti galiba, bunlar adminlerin adamları milleti özendiriyorlar alışveriş yapılması için diye, kesinlikle katılıyorum.[signature][hline]Karakter adı: Enchantress
Özellik: Mage/Fire-Light
Irk: El Morad
Sunucu: Xigenon1
Seviye: Henüz yetişmekte
Clan: Agema
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Rampage lerı bende sewmıorum arkalarında pelerın ellerınde +9 sılahlar ordan oraya kosturuolar arena da bıraz mılletle dowusıyım moralım bozuktu(chıtın patlamıstı) baktım rampagelerden bırı nereye gıtsem gelıo 3 wurusta da olduruo benı uyuz ettıler ya[signature][hline]Onen-i Estel Edain
ü Chebin Estel Anim
Sosyal ağlarda paylaş

yaa b ugun diezde bi cz yapim dedim mage im bu arada orc base in oraya gittim beklioyrum bi noob cikarsa alcam.dusuk lvl priest cikti indirdim.Sonra bole bi laga girdim tam ciktim orc gelio pelerinkli falan bole dehset bise.Hmen town yapim dedim adam bana 1 kere kodu ustunde de scroll wqardi onun icin yatmadim>Townda bi baktim adam bana 926dmg koymus bende ohaa dedim Ilk defa gordumm 926 dmg bende
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undertakeres, 23 Ocak 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
ohaa dedim Ilk defa gordumm 926 dmg bende

1462 assassinden gelen dmg

complete robe, pad
crimson boot, gauntlet vardı üzerimde.
+300 ac buff[signature][hline] DaoC EU Server Excalibur
Kendorf -Sultans- Voider Eldritch
----------------------------------
Knight Online US Server Ares
Kendorf -FiRe- Flame Arch Mage