Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KnightOnline Server kurmak istiyorum

adrnin

Öne çıkan mesajlar

Yaolsun burda yaşamıyomusun türk ol yada olma ister hristiyan ister yahudi bana fark etmez orda anlatılmaya çalışılan türkiyede kurulacak bir serverin ne gibi kötü yanlarının olacağıdır hem hatlarımız berbat hem millet birbirini kayırcak sen kurcaksın tek başına yönetemrzsin mutlaka bakalaırda olcak isterse onlarda yahudi olsun hiç mi türk arkadaşın yok onlar sana gelip bana kıyak yap dediklerinde hiç mi yapmıcan.Eminim türkiyede kurulan server yüsünden birileri ölür hemde saçma sapan bir neden yüzünden ben Adanada yaşıyorum MUO diye br oyun war onun oyuncuları birbirlerini bıçakladılar burda server Türkiyede kurlursa muhakkak bu tarz olaylar olcaktır emin olun.[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Server var rus bi arkadasimdan aldim tam boyutu 2.345mb Kurmayi kurarimda destegi saglayamayiss yeni patch leri falan ayarlamak lasim, destek olacak arkadaslar lasim(prohgramlamadan anlayan ) oyun Java ve J ile programlanmis cun ki......Zor is ama dene mesi bedava......Belki ilerde K2 nin yaptigi gibi parada kazanirixx :D[signature][hline]ARES
54lvl warrior
Full CHITIN+6/10
hem str hemde healt takim(10 taen chitin yane :D) Glave+5/50poison
Sosyal ağlarda paylaş

ultimanın her yerde serverı varoyüzden unutulmaz unutulamaz
Knight online gibi değil uo bambsşka bir dünya hiç bir oyun uonun zevkini veremez ama bi süre sonra sıkıyor ama öyle insanlar gördümki ultima ilk açıldığı zamandan beri oynuyor adamın 2 çocuğu var evde champ yapıyor gece gece yani ultima gibi olursa kimse unutmaz unutamaz demek istedim[signature][hline]Knight Online
Nick :ViernaDoUrden Level:5x
Server: Diez Speciality:Lightning Mage
Race:El Morad (İnsan)
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan bakın aklıma ne geldi burdada üyelik sistemli olur ilk başlarda yani 1 aylık parayı çıkarmak icin 5-10 milyon arası bi değer olur daha sonra bağlantı ve hatları hostları iyileştirdikçe
para verenler trinalarına sahip olur üyelik ucuzlar herkes oyuna akın eder kurulabilir
Ama öncelikle server kuracak bir server makinesi(hatta 1den çok) oyunu idare edicek gönüllü bir ekip oyunla 24 saat ilgilenicek bir kaç admin programcılar güvenlik sağlayanlar
Yani güsel bi ekip olması lazım ve bu adamların işe gider gibi oyunla ilgilenmeleri lazım buda kolay bişey değil tabiki
Ve en önemlisi 2000$$$$$$ bu para az bi para değil ve server kurmak isteyen grubun biraz taşşaklı olması lazım yani minumum 5kg oda tanesi :D
Respectly
Sosyal ağlarda paylaş

Aaaahh ahh bu adam yörünge dışına fırlatılmış olmıcaktıki ben bi lafı sokcaktım...

Biz yapamazmışız.
Bağlantımı istiyorsun? Veririm eline T3 bağlantıyı şaşar kalırsın. Makinemi istiyorsun? Veririm eline çift xeon işlemcili 4gb. ramli server makineyi yine şaşar kalırsın.
Bilgili adammı istiyorsun. Senin gibi 1000 kişiyi toplasak bizden 1 kişi kadar bilginiz olmaz.

Adam bizi küçümsüyo sizde hala geyik yapıosunuz helal olsun size...

FRP_Master olmasa halimiz küllüm sakat demekki...
Server açıcakmışta, Türk değil yahudiymişte...

Aaah ah buranın konusu farklı olsa sana sağlam bi laf geçirirdim 1 hafta ağlardın...
:hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr:[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 23 Ocak 2005 20:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
adrnin, 23 Ocak 2005 17:40 tarihinde demiş ki:
kardesim kendin zor yaparsim iyi bir destek olmasi lasimm host destegi bulman lasim (guclu olmasi lasim)bant genisligi iyi olan bi host bulmak lasim bu counter degilki 16kisilik kuralim 2 bin kisi online olacak burda server dayanamas bu yukeeee

bana hesapla bakayım 2000 kişi için ne kadar bandwidth gerekli ?

Ayrıca aynı anda online olan kişi sayısı 2000 mi sanıyorsun ?

Bide madem elinde server var. Kur, bi tanede char aç. Bak bakalım 1 charın db si kaç mb. onuda 2000 le bi çarp ?

Elinde p4 3.2 bilgisayar alan kendini game server sanmaya başladı yarabbim ya..
Allah'ım, sen kullarına gökten akıl fikir dağıtırken, bunların şemsiye açmasına neden izin verdin?[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
adrnin, 23 Ocak 2005 17:31 tarihinde demiş ki:
kardes ben TURK degilim YAHUDI yim

abi u söz tam bir stickly lik ya hehehe[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...