Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ümit Karan Ankaraspor'da..

uncla

Öne çıkan mesajlar

gs gattuso'yu almaya kalksa klubü milan'a devretmesi lazım dsffsgfds[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

fotomaç bugün gese'nin nawazaki midir yokohoma mıdır nedir öyle birini alacağını yazmış bonservisi elindeymiş,japon pazarına giricekmiş gese :)[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucas1, 21 Ocak 2005 22:56 tarihinde demiş ki:
gs gattuso'yu almaya kalksa klubü milan'a devretmesi lazım dsffsgfds

milanı durup duruken borç batağına mı sokcan?[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
cs:WooK[cVk]
Sosyal ağlarda paylaş

orta sahamız ergün - saidou - flavio - hasan (ya da sabri) olarak oturtulsaydı süper olurdu zaten büyük ihtimal kral bu sene sonunda bırakıyormuş futbolu bıraktırtacaklar nihayet yani uğraş uğraş geldiler sonuna. neyse ama ümit karan'a yapılanlardan sonra ben de kıllanmaya başladım hakana bu kadar da olmaz be kardeşim yani yeter artık forvete gelecek bir necati - ümit ikilisi çok iyi gerçekten. allahtan defansımız ligin en iyi defansı çok gol yememize rağmen güven verici tek oyun orada oynanıyo sanırım ümitlerimiz gelecek seneye hagi takımı yönetmiyor uyumu sağlıyor otoriteyi, altındaki kişilerle sağlamaya çalışıyor, yanlış yapıyor fekat takım hoş oturmuş düzeyde yine de diyorum ki bu takım böyle giderse çöker. böyle oturtulması yanlış. iskeletin dediğim gibi oturtulması lazımdı bakın o zaman iş yapmayan oyuncular neler yapacaktı..[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl defans en iyi bölgeniz oluyor ? sağda oynayan , solda oynayan iki tane uydurma kanatla nasıl oturmuş bir defans olabilirki,ne ileri çıkabiliyorlar ne geride birşey yapabiliyorlar,ha göbek iyi dersen evet göbek iyi tomas-song baya iyi oturdu ve birde necati bunun dışında gese'de iyi veya oturmuş bir adam ben göremiyorum.[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 22 Ocak 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
cihan defansın sağına süper oturdu hem lucas nedir sendeki bu hırs?
adam laf sokmak için ıkınıyor auheuah

yok cnm niye laf sokayım,öyle bir amacım yok sadece yorum yapıyorum,gese'nin sağ - sol back'ini hepimiz görebiliyoruz bu iki mevkiye oturmuş diyorsanız ben birşey diyemem tabi[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...