Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni bi sorun :(

kIzIn1i

Öne çıkan mesajlar

şimdi win98 celeron500 işlemci neo magic ekran kartli bir pc de KO hata verior 3dx hatasi verior yane bu hata (laptop da) bana bu konuda bari yardımci olunda cift char açabiliyim[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name :kIzIn1i
Nation:MagiCian
Race :EL Morad
Job :gLacier
LvL :5x
Manner:389
cLan :Knights
Server :ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

onu cok denedim ama olmuyor biliyorsan bana öğret ben yeni oturum açiorum fakat geçis yaptığım zaman diğerinin bağlantısı kesiliyor evt pc cok ii hızlı ve xp normal pc laptop diil.[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kIzIn1i, 23 Ocak 2005 18:49 tarihinde demiş ki:
onu cok denedim ama olmuyor biliyorsan bana öğret ben yeni oturum açiorum fakat geçis yaptığım zaman diğerinin bağlantısı kesiliyor evt pc cok ii hızlı ve xp normal pc laptop diil.

ben dun denedim oldu yeni kullanici hesabi aciosun. sonra birinde oyunu actiktan sonra. int explorer daken msl windows tusuna basip L ye basiosun dierine girip aciosun dun bende calisti da gidip bazilarinin rezilliklerini gordum[signature][hline][big]IYILIK ET, KOTULUK BUL[/BIG]
Sosyal ağlarda paylaş

mx bak şimdi ben senin anlattığını aynen uyguladım ama olmadı bağlantım geciş yapınca kesilior sanırım bu benim modemimden yada adsl vericisindenmi neymiş fatih ole bişiler solemişti bana yani ikinci oturumu açtığım zaman diğer bağlantıyı gormuyor bağlantı otamatik olarak kesiliyor benimkisi dial up mu neymiş yani fatih solemişti benim bi firim yok :) bi olsa cok ii olacakda[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...