Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ahh ares ahhhh

cold_fire

Öne çıkan mesajlar

yawf abi bis nie bu aresde char actık bilmiom.lem tam 2 saatr uğrasıom bi arese giremedm yaaa.valla fitil oldum :hrr: o boşlukta dedim bari biraz diezde lvl kasiim lvl ım 11 kene 35 oldu yawf :-D abi ya yeni server acılsın yada ares kapansın.valla kapanması daha ii gibi gelio lag mag oluyo geberios bi ton küfür müfür can sıkkınlıı offff offfff hiç giremesek daa ii beh!(nerde bu devlet nerde bu millet :D )
Sosyal ağlarda paylaş

O yurt dısı cıkısları gerekli mercilerin bir yerine girsin. 8 kişilik harpy partysinde 6 ölü. Priest ve rogue dısındaki herkes yattı. Once birer birer ice lar sonra firelar. İlkbastada proveke. Ne diyim ben Küfür etsek ulasmaz burdan kimseye varsa bildiğiniz site(laga sebep olan kurum) bize ulasın bolumunden iy iniyet dileklerimi iletecem de
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili fatihkaraca ve diğer arkadaşım benimseyipte benim burial nickim (kısaca)paticikten banlandığında herhangi bir tepki göstermeyen arkadaşlarım yeni nickim bu gördüğünüz gibi nickin yanında kırmızı balon var bu ko daki noob eziq civ civiyle aynı anlamdadır yeni nick bu...

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 22 Ocak 2005 19:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...