Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GuaRDS_of_aNaToLia

taranta

Öne çıkan mesajlar

Biraz uzun oldu umarım okurken sıkılmazsınız :))
oyuna baslamadan once paticik forumlarını okumalarını onerdigim klan arkadaslarımın ricası uzerine yazıyorum!
selamlar,
faydalı birseyler yapıyorsunuz diyerek baslamak istiyorum tebrikler! oyun konusunda bilgi alınabilecek(Tükçe)sanırım tek adres burası oyunda gordugum bazı karakterleri de burada goruyorum gercekten hos ares serverinde oynuyoruz taranta_TR nickim oyuna baslayalı bir kac ay oldu Level 4o lara geldigimde bir de klan kurduk Guards of Anatolia adında ( klanın adını oturup yarım saat beyin fırtınası yaptıktan sonra kararlastırdık guzel oldu diye dusunuyorum )kurdugumuzda 5 kişiydik birisi kardesim 3 u arkadasım ve hepside ilk defa bu tur bir oyun oynuyordu inanın başta oldukca zorlandım forum içeriğide bu kladar genis degildi kafede oyun sayfasının forumunda banned from this forum yazıyordu-neden anlamıyorum- zorlandık anlayacagınız sıfırdan basladık su an hepsi 45 uzeri oldu dahası cogu kafeden oynuyor muthiş bir lag da baslarının belası Klanın level ortalaması giderek yukseliyor bu arada ben level kasamadım 50 deyim hala ama olsun buna değdi provakemiz bufferimiz ve birsuru magemiz var rogue eksik ama o da tamamlanır diye dusunuyorum acıkcası yeniden sıfırdan baslayan arkadasları klana dahil edip zaman ve emek harcamaya niyetim yok yeterince yorulduk diye dusunuyorum !
DRT,town,unique gibi klanların arasına karısmak pek kolay degil ama ares te gordugum kadarıyla cogunlugu Tukce konusanların olusturdugu buyuk bir klan yok ve bizde buna adayız (ottoman empire yi de goruyorum grade kaclar bilmiyorum onlar dısında desem daha dogru olur sanırım)
Bize katılmak isteyen arkadaslar oyunda assist arkadaslara ya da bana ulaşabilirler.
assistler
energy_tr
skechers_tr
cold_fire_tr
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle bol şans,Klan ismi gayet güzel olmuş bencede.
2.olarak şevkinizi kırmak istemem ama,agustosta açılmış bir serverda,üst klanların seviyesine cıkmayı bırakın,yanlarından geçebileceginizi bile düşünmüyorum açıkcası.Sadece pvm falan güzel olur ama Pvp de vede özellikle hedefiniz onlar gibi olmaksa .. :hmm:[signature][hline]GrandMaster Lanet İnsan
Sosyal ağlarda paylaş

genelde kimse kabul etmiyoki takım olmayı,ben kaldım 21. level ares te.yani herkes kendini düşünüyor,yardım eden çok nadir.
ben elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum insanlara,ama yüksek levellardaki insanlarda aynı yardım severliği pek göremiyorum.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse kimseye yardım etmek zorunda degil,50 tane karakter yaptım,hicbirinde hickimse elimden tutmadı,ne para ne lvl yardım ettiler.
Adam Türk diye cevap vermek gibi bir zorunlulukta yok.Haunga keserken warior gelip party isterse cevap vermem bile.
Ha ben yardım etmedimmi kimseye,gayet fazlasıyla ettim,ama insanların karakterleride değisir,adam etmek istemez veya zamanı yoktur etmez.

Yardım etmedi,cevap vermedi diye kimseyi burada suclayamazsınız,adamın yazısını okumuyosanız okumazsınız.Okumaya değmez denmez.Gereksiz asabiyet yaratmayın.[signature][hline]GrandMaster Lanet İnsan
Sosyal ağlarda paylaş

Buzkirpisi görüşlerinde haklı olabilirsin fakat yardım etmek sadece para, eşya vermekle olmaz, dk keserken ufak lvl lı oyuncuları eğer boş yer varsa partiye almakla da olur.[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

onu bunu sallayin..
bazi elemanlar warki.. turk olduklarini sakliyorlar milletten..
birgun denk geldi.. adamin turk oldugunu biliyorum..sirf ingilizce konusuo yok perudanim fln diordu.. bende patlattim partyde..bazi o.c.lari war turk oldugunu saklio die :D adam firladi..ana bi baktim peruluyum diyen eleman tikir tikir dokturuo turkceyi :P
war war boyle $erefsizler..[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Sorcerer / Paper Mage
Level: 5x
Clan: WeRuleZ
Sosyal ağlarda paylaş

Lan UO da bile var Adamın diorki ''Sittir gir lan o.c'' Shout tan sonra Clanı gelio yanına giriolar Aposa ben geliorum lan küfür etme diyorum adam diorki what? please Speak English dedim hay ben senin yedi Ceddini basladi gene küfür etmeye[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:4x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

serwerin en buyuk clanlarinda olan turkler war..
sakliyorlar turk olduklarini.. biriyle $imdi kanka oldum..diezde templars claninda.. nie sakliosn dedim turk oldugunu.. dediki; abi turk oldugumu soyleyince herkes bir$eyler istior, kimi clan, kimi item.. kirarsanda aip oluo boyle takil en iyisi fln..
$imdi bende templars a gecicem.. bnde oylemi yapsam :D[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Sorcerer / Paper Mage
Level: 5x
Clan: WeRuleZ
Sosyal ağlarda paylaş

Clanını satma olm+++ o item probleminden deildir kimse türkleri sevmior Xigde 3rD Sonataya giricektim Asistan tam o anda Where are u from? dedi Turkey dedim oo sorry Clan Full dedi gitti. :)[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

yok olm Sonata clanı yeni kuruldı aldı pelerini adamları 1 kere harpyde görmedim malezyalıyım dicem demeyen o.c bak nası alacaklar dicem ss inide koyacam :)[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

yakişmazmı malezyalıyım diyince adminle akraba sanıyolar a.q sanki onlara edit yapacam
oQo: i am from malaysia KO admin my brother.
MrFire:OMGG Yeahh COME MY CLAN PLZZ PLZZ i love plzzz[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rogue_rebel, 21 Ocak 2005 22:58 tarihinde demiş ki:
Slm party varmı dediğimde bi türke e cvp vermeyen birsiin bu yazıyı okuöaya bile değmez.

BU msj ben arkın acc açıken yazmışım kendi acc tum sanarak sornada diikat etmeden çıktım. Yani msj bana ait. Bak kirpicim Türk türke cvp vermek zorundadır. Saygı çervesinde olduğu sürece. Eğer orda türk türkü kollamıcaksa kim kollicak.! HE tabi cvp verilmicek türkler var. Ben ona adam at beni al diye yalvaran halsiyetsiz insanlardan değilim. party varmı dedim. o kadar. Bu konuyu uzatıyorum çünkü ozman ban çok koymuştu! Zaten msj yazan arkadaşımız haklı olsa kendini savunurdu. DEĞİLMİ! Böyle küçük gibi görüne bilir ama karşı tarafı sinirden deliye çeviriyor. GEçen seferde demiştik yolsa görsem belki slm vermem ama lvl yüksekse muhtaç oluyorsun adama napalım buda KO nun adalti işte.[signature][hline]Name: SteelBrightBlade
Server: Ares
Race: EL Karus
Class : Warrior
Level: 53
Clan: OTTOMAN_EMPIRE

Sosyal ağlarda paylaş

rogue_rebel abi ne demek kimse yardım etmio :hrr: biz guards of anatolia olarak elimizden geleni yapıorus.bizzat ben maradondan adamları alıp breth zombide adamları 30 lvl a kadar getiriorum.bazen adamda specialty sececek kadar bile para olmuyo para veriorum.bi seferinde bi mageyi baştan aşşagı donattım goblinlerle(gerci lvl ları düşüktü goblinlerin ama ossun).su anda clanda olan bi eleman var onuda maradondan aldım 35 e getirdm şimdi adam 48-49 lvl oldu.ben hala lvl 45 im.adam her seferinde bana tşk etmekten nerdeyse oyun oynayamıo.
hem kim yardım etmez bi cücüklüye?bi ton mennar kasıon.yanında cücüklü adam adam olduunda gelen xp ler nerdeyse 2 kat artıo.bizim energy adam zaten cücük babası oldu.herif deli gibi cücüklere lvl kastırıo.
Yani rouge_rebel senin bu sözlerin beni fazlasıyla üzdü :yapma: :hrr: :tdown: taranta sanada selam ama akşam heralde görüşürüs.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...