Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Korsan oyun tarihinde değişmeler

Alo-matik

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle selamlar bu benim ilk mesajım...:) Ve de iyi Bayramlar..
Maziden bahsedince benimde aklıma "Lale Savaşçıları" geldi yav .. Ne bilem söyleyim dedim.Orjinal miydi kopya mıydı hatırlamıyorum ama güzel güzel bitirmiştim;Sanki sonunda 2.çıkacak gibi bi hava vardı ama ne oldu ne bitti hiç bilmiyorum...[signature][hline]Everything that has a beginning, has an end...
Sosyal ağlarda paylaş

evet korsan da p2p de yasadışı ama en azından garip seyyar satıcılardan vs alacağına , kendin çekersin.

2-3 günde bitirirsin bir oyunu, sabah locomotion çekeyim dedim 1/5 bitti akşamüstüne doğru. Biraz sabır o kadar, ha tabi bayram öncelerinden çekiceksin yoksa tatilde çekim işi ıh oyun yoksa al.

Yada çok bildiğin yerden al, ama herkes kendi çekiyor, pirates aldım adam princo cd verdi, renkli fotokopi ile oyunun kağıdı var poşette. Eh yani bende çekerim o kadar basit birşey aldıktan sonra.[signature][hline]sonunda yeniledim.

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

hangi p2p de sira var artik ya? bi gecede bi oyun cekiyorum 3 cdlikse falan 1 gunumu almiyo cok yer sorunun varsa basarsin cd ye korsan satilanlardan daha iyi olur gidip sahsen 500 kurusa mal edilmis cd lere 2 ila 3 lira vermeye niyetim yok[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

harddisklerin min. 80gb olduğu bi dönemde neden GF2 ye oyun yapmıyorlar demiyorsak öyle şeyleri dert etmemeliyiz.eden de kendi derdini genele yansıtıp doğru olan yargıları bozmaya kasmasın boşuna di mi

işi bilen bi insanın 128k bağlantı ile bi oyunu indirmesi = 1 gün.biraz daha uzayabilir ki nete oyunların korsancılardan önce düştüğünü hatta bu sürenin 1 haftaya bile uzadığını düşünürsek bu açıdan da faydalı bişiy p2p.ayrıca arkadaş grubunuzda kendi aranızda download dağılımı yaparsanız bu süreler baya bir kısalıyor, o da güzel bir taktiktir.

şahsen yanlış yaptığını düşünüyorum.vicdan azabı duyup duymamak sana kalmış.

ne illegal ne değil diye bi tartışma yok ortada, orjinal oyun almak yani hakkıyla almak dışında herşey illegal.neden ? yapımcının eline para geçmiyor ondan.benim açıklamaya çalıştığım şey aracının haksızkazancını engellemek, yapımcının eline para geçmiyorsa haksız kazanca ulaşan tek kişi oyunu oynayan orjinale alım gücü yetmeyen türk genci olsun bari.

kimseye ne yapıcağını söyleyecek değilim, sadece görüşümü belirtiyorum.okuyup biraz üstünde düşünmek size kalmış ;)[signature][hline]FF
Sosyal ağlarda paylaş

Artık korsan arkadaşlar tek CD bile almıyorum. p2p rulz. Tabii alabildiğim kadar orijinal oyun almayı da unutmuyorum (en son HL2 fena geçirdi bütçeye :p).[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...