Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ablanız yeni bir gitar alacak (elektro)

Guzin_Abla

Öne çıkan mesajlar

Yavrularım acilen bir gitar almam icap ediyor.Ama oldukça dandik bir gitar alacağım (çok acele durumum) Şöyle 100 150 dolarlık bir gitar almayı düşünüyorum (elektro) Bana dandik gitarlar için de 100-150 dolara alabileceğim en az dandik gitarı söyleyebilirseniz size çok minnettar kalırım.

Not:Lütfen "biraz daha para biriktir" veya "o kadar dandik gitarı ne yapacaksın" gibi bir cevap vermeyiniz.Çünkü durumumu açıkladım.Sadece en az dandik gitarı bana söylemenizi istiyorum. Dandik gitar kullanan arkadaşlar.. Sözüm size,siz cevap verirseniz daha daha mutlu olurum

Hepinize sevgilerimi sunuyorum.[signature][hline]Aşk acısı,gönül yarası...
Derdiniz ne olursa olsun...
Anlatın ablanıza,bulsun size çare...
www.guzinabla.com

[Bu mesaj Guzin_Abla tarafından 21 Ocak 2005 01:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O paraya en güzel ikinci el bi Cort X-2 alırsın tahminim. yad benim gitarı satıyım modifiyeli fender squier strat bembeyaz bi gitar. 150$ istiyorum kargoyuda üstlenirim :) telleride dün değiştirdim falan filan.

http://www.turkrock.com/ftopic12967.html

ilgilenirsen şurda her türlü bilgi var ordaki fiyatlara falan bakma fiyat üstte. orda 160$ falan demiştimde[signature][hline]-Mumya lazımmıydı abi ?
-Yok sağol bilader
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili yavrum,

Ben elektro gitardan anlayan bir insan değilim.Onun için 2. el almaya pek sıcak bakmıyorum.[signature][hline]Aşk acısı,gönül yarası...
www.guzinabla.com

[Bu mesaj Guzin_Abla tarafından 21 Ocak 2005 01:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Güzin ablacım,

o fiyata alsan alsan extreme yok vivace yok prince gibi odundan farkı olmayan bir takım gitarlar alırsın birinci el. o yüzden bu fikrin üzerinde bi kez daha düşünmeye davet edip hörmetlerimi sunuyorum.

sevgiler saygılar[signature][hline]-Mumya lazımmıydı abi ?
-Yok sağol bilader
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili çocuğum,
Gerçekten gitardan anlamıyorum.İlerde içimde kalacağına bir kalas alırım hiç değilse 0 bir kalas olur.İlerde sorun çıktığı zaman 2. el olması maksadıyla kafamı duvarlarda paralamak istemiyorum.

ayrıca sanırım gitarının volume şeysinde bir sorun varmış.O biraz itici geldi bana =) Onu yaptırıp piyasaya verseydin daha iyi bir sonuç alabilirdin bence.[signature][hline]Aşk acısı,gönül yarası...
www.guzinabla.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de şiddetle 2. eli tavsiye ediyorum.
Çünkü bir Şahin'i 1.el almak var, bir de Peugeot'u ikinci el almak var.
Ama illa ki 1.el diyorsanız ancak Skylark ve Aria var. Aria tavsiye olunur.
Biraz daha, ama azıcık daha fazla para bayansan Ibanez GB serisi, Cort'un düşük modelleri bulunabilir.

Ayrıca bilgi olsun diye söylüyorum, aşağıdaki gitarı bulabilirseniz ÜRETİCİ TARAFINDAN TAVSİYE EDİLEN satış fiyatı 200dolar'ın altında.
Fender Japan Stratocaster Beginner
Yamaha G-start serisi
Greco serisiz
Killer'den bazı seriler
Ama Türkiye'de hiç görmedim.[signature][hline]"My shadow's the only one that walks beside me" (Bilo)
İmgelem Teorisi'nde Forum Deneme Aşamasında!
Sosyal ağlarda paylaş

Starter paketinin güzel yanı, paketli olması!
Ucuz gitarlar ya hoyrat kullanılıyor satıcı tarafından, yada amfiyi denerken her önüne gelenin eline veriliyor.
Ama paketli olunca böyle derdiniz olmuyor.[signature][hline]"My shadow's the only one that walks beside me" (Bilo)
İmgelem Teorisi'nde Forum Deneme Aşamasında!
Sosyal ağlarda paylaş

Artık ilerde alacağım gitarları 2. el alabilecek seviyeye gelene kadar en başta aldığım 1. el dandik gitarla idare edeceğim.İlginize teşekkür ederim.

Eee hangi dandik gitarı alayım =)[signature][hline]Aşk acısı,gönül yarası...
www.guzinabla.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...