Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazaa

kate

Öne çıkan mesajlar

Torrent olayına hiç bulaşmadım, neredeyse çıktığından beri Emule kullanıyorum, crack'li bir versiyonu var upload yapmadan istediğim kadar dl yapabiliyorum, şimdiye kadar arayıp'da bulamadığım birşey olmadı..[signature][hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA
There is no darkness, only ignorance..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 21 Ocak 2005 14:04 tarihinde demiş ki:
bence son version'u cekin, yavas da olsa upload yapin.
herkes crackli version kullanip upload yapmazsa kimden cekecez? :)

Crackli kullanmamın nedeni daha önce ofiste kullanıyor olmamdı emule'u 8Mbit fiber hat olduğundan upload'a izin verdiğimde millet resmen çöküyordu başıma, o zaman crackli halini bulmuştum..[signature][hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

Tamam ama sorun şurda, limit koymamda sakınca yok ama belli bir ratio var, 1gb upload yaparsan atıyorum 3gb dl yapabiliyorsun benim 8Mbit'lik hat ile 7/24 açık makinada sürekli olarak dl yapmam haftada yaklaşık 100gb'lik dl anlamına geliyor bunun için de 30-40 gb upload yapmam gerekiyor, limit koyduğum takdirde o kadar dl'ye izin vermiyor alet..[signature][hline]
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

crackli version upload'una gore download limiti koymuyorsa nefismis o zaman.

bide aslinda normal version kullanip cok upload yapmanin asiri faydasi var, queue score geyigi.
total uploads carpi 2 bolu total download gibi bir formulu vardi, mesela benden cekenlere bakiyorum hepsinde 4-5kya yakin score var, oyle olunca programi actigin gibi siranin ilk hanesine oturuyorsun. :)[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 21 Ocak 2005 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tabiiki upload yapıp sıranın önüne geçmek iyi birşey ama genelde makina 7/24 açık olduğundan pek derdim olmuyor, başlattığım bir dl o gece full hız gelmeye başlıyor..[signature][hline]
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

Bonecrusher'ın bu yazısı tüm sorularına cevap olacaktır :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...