Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Upgrade

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

ya anlamadigim bi nokta var simdi ben +6 ya kadar nus la getirdim 2 itemide. nus hic kirmadi. 6 dan sonra 7 yede rahatlikla busla gecmesi gerekmiomu?[signature][hline]K N I G H T __ O N L I N E
Name:TurkForEver
Job:Hunter
Server:Xigenon
Level:3x
Np:100
Clan:PaticiK
Nationality:Orc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL, 19 Ocak 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
+ 4 e bus eklersen patlar tbi +5 den önce bus dneemeyin

BUSla neden patlasın? Bu CUS değilki. Aksine daha fazla uprade başarı oranı olması lazım. Ayrıca +4 iken NUSta vurdum oda patlamıştı. Neyse bugün en sonunda pauldronu +6/10 yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

Burial'in aslında anlatmak istedigi şu,ama tabi klasik anlatamama kabiliyeti oldugu icin anlatamıyo :D

İtemi ne kadar erken bus lamaya baslarsan,yuksek lvllere cıkarma sansın o kadar azalıyor,yani bir itemi daha +1 deyken buslarsan,bende katılıyorumki o item +5 i zor görür.[signature][hline]Name:Buzkirpisix
Nation:İnsan
Job:Rogue/Archer
Lvl:4x
Klan:
Server:Xiki

Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben olsam direk +5 e kadar nus la sonra +6 için bus upgrade sonrada ne isstiyosan o :D ama bir kaç arkadaşım burda rock ında anlattığı gibi önceden bir kaç item patlatarak yapmışlar oda işe yarıyor yani :rock:[signature][hline]lvl 55 human attack warior in Ares.Need clan; but everone says need lvl 55 + i'll be :D
Sosyal ağlarda paylaş

+5 e kadar nusla denediğimde çatır çatır patlatıorum ben...

bende şans yok ya. ufff :(

sundrieslerde şans iksiri satılıomu acaba :([signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 20 Ocak 2005 00:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 20 Ocak 2005 02:03 tarihinde demiş ki:
Chitin shellim hic olmadı :D olsa gene +5 e kadar nus,+6 bus basardım,
ben market degerinin degistirdigine inanıyorum sadece.

Valla seni bilmem ama ben chitin shell olayına yaklaştım. :D Simdi para kasıyorum abyssde. Bakalım nasıl yapacaz bu uprade işini. Bu arada KO Forumda yazmışlardı hangi yaratıklardan chitin shell çıkıyor diye, onu buraya yazayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu upgarde yöntemleini tüm paticik forumuna tak1lanlar ve türkler bilmeli sonuca biz kalabal1ksak en az bizim kadarda yabanc1lar var onlara üstünülk saglamal1y1z

Ben 8m e staf11m1 satt1m(staaff kalmad1 elde :))
simdi 6m para kald1 neden ?
Cunku ald11m 5 elemental staff a 5 kere farkl1 aral1klara yapt11m 1c1n h1cb1r1ne element ekleyemed1m sonuc olarak 6m kald1 ve ne yapcaam1 b1lm1yorum bes denemek 1stemy1rym 250k varken 3.6m vermek pek mant1kl1 gelm1yor helek1 bu 1si 250 ile baya bi basarm1s birisi olarak hic can1m istemiyor
5 tane begginer quest yap1n cus la 5 tanede patlat1n +5den +6 ya kesin cozum (nusla)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...