Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pes4 torrent i ?

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Torrentsearch.com dışında, adam gibi bir kaynakta pes4 torenti varmı arkadaşlar ?Çünkü çekmiyor ordan , torrent hakkında belirli bir bilgide yok korkuyorumda çekmeye Elitetorrents e baktım orada yok diğer üyeli torrent sitelerinde account u bulunan arkadaşlar zahmet olmassa bakabilirler mi ? konuyu buraya açtığım için kusura bakmayın konsol a açılcak bi konu olarak uygun görmedim.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum :)[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

got bad file info diyor oradakine

edik: bir daha denedim bu sefer 1-2 kb ile indiriyor ne yapmalıyım :([signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -DoruK- tarafından 20 Ocak 2005 23:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır ama upload hızım çoğu zaman download hızımı geçiyor ve anlamadığım birşey ben hiçbirşeyimi paylaşmıyorum bu adamlar benden ne download ediyorlar 3-4 mb upload etmişim bu zararlı mı?[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bilmiyorumda paylaşım şeyi karışık çünkü .. ben torrentsearch ten başka derken :)
max dl hızı sağlayan torent sitesi istemiştim :p
torrentsearch çünkü rezalet yani 2-5 le dl ediyor. bu sitede sanırım öyle.[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY

[Bu mesaj theKingpin tarafından 20 Ocak 2005 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şey ben hala cevap alamadım bunlar upload yapıyorlar ama neyin uploadını yapıyorlar? benim e-mail şifrelerimi felan çekiyor olmasınlar outlooktan biryerden?[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...