Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en iyi türk flimi?

_destina_

Öne çıkan mesajlar

said:
Reumer, 19 Ocak 2005 13:07 tarihinde demiş ki:
tabiki
Dünyayı Kurtaran Adam :)

+1 katılıyorum sonuna kadar[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu acan kisi ilginc bi celiski yasamis sanirim. en iyi turk filmi demish 4 filme soru isareti koymush shuan vizyonda olan. o vizyondakilerden hich biri bes para etmez bence acikcasi turk filmi diyorsanda duvara karsi ve hababam sinifi birde tabiki eskiya baskada pek aklima gelmiyor benim begendigim[signature][hline]Uthmatar / Master Image Designer

DeaTH iS CeRTaiN LiFe iS NoT !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 17 Ocak 2005 03:29 tarihinde demiş ki:
her şey çok güzel olacak
eşkıya

bunlardan biri bence..

+1

bide kesinlikle listeye girmesi gereken film : Dünyayı kurtaran adam[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 23

---
[b] Mustafa Kemal Atatürk demişki... (Ahh erken gittin Atam)
Sosyal ağlarda paylaş

Türk sineması hakkında çok bilgim yok. Ama izlediklerim arasından sıyrılanlar şunlar;

Fasülye
Mustafa Hakkında Her Şey
Saf Türk filmi sayılır mı tartışılır ama Duvara Karşı filmi son dönemin en kaliteli filmlerindendir.
Bir de Güney'in Yol filmi çok sarsıcıydı. Cannes'ta ödül almış olması beni hiç şaşırtmadı.

Herkes Demirkubuz'un Masumiyet filmini önerip duruyor. Listelerde de sürekli bu filmi gördüğümden bir an önce izlemeye karar verdim. Bakalım nasılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...