Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım isteyenler Gelsin...

BuRiAL

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar herhangi bir yardım isteyenlere elimden geldiğince yardım edciem gün geçtikce sayımız artıyor bu oyunda mutlaka vardır bilinmyenler [email protected] birde patiscik tayfası alın gelin buluşma mekanımıs deişsin azıcık :D[signature][hline]lvl 55 human attack warior in Ares.Need clan; but everone says need lvl 55 + i'll be :D
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler paticik clanı dağıldıysa ben arese geçiyorum zaten lvl 36 barbarım vardı onu kasarım iyice ve areste varioru olan biri eskilerini verirse sevinirim teşekkürler şimdiden[signature][hline]Knight Online
Nick :ViernaDoUrden Level:5x
Server: Diez Speciality:Lightning Mage
Race:El Morad (İnsan)

[Bu mesaj Gladros tarafından 18 Ocak 2005 21:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bu item yazma merakı nerden geliyor anlmadım myko daki üstatlar imzalarına yada muhtelif yerlere yazabilirler sizler yazmayın lütfen çünkü eziqsiniz itemlerde öyle :rock:[signature][hline]lvl 55 human attack warior in Ares.Need clan; but everone says need lvl 55 + i'll be :D
Sosyal ağlarda paylaş

neden abi,isteyen yazar istemeyen yazmaz,usko dada mykodada forumlarda yazıyorlar,hatta adamlar kendilerine has resim tasarlıyorlar,yani zevk bu sonucta,oyunuda forumuda zevk icin takip ediyoruz,sende lvlini yazmıssın ;-)
Biliyosun,bu oyunda item hersey ne yazıkkı :D
Hem oyunda elinde dual shard olan adama,"nedir bu eziklik,niye elinde tasıyorsun,bize havamı atıyorsun" demiyoruz 8-)[signature][hline]Name:Buzkirpisix
Nation:
Job:
Lvl:4x
Klan:
Server:Xiki

Sosyal ağlarda paylaş

(bkz:
said:
Buzkirpisi, 18 Ocak 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
neden abi,isteyen yazar istemeyen yazmaz,usko dada mykodada forumlarda yazıyorlar,hatta adamlar kendilerine has resim tasarlıyorlar,yani zevk bu sonucta,oyunuda forumuda zevk icin takip ediyoruz,sende lvlini yazmıssın ;-)
Biliyosun,bu oyunda item hersey ne yazıkkı :D
Hem oyunda elinde dual shard olan adama,"nedir bu eziklik,niye elinde tasıyorsun,bize havamı atıyorsun" demiyoruz 8-)
)

ben :D dual shard tasiorum +10 parliyo. Abyss gemden cikti 2 side. 2kere ust uste[signature][hline]K N I G H T __ O N L I N E
Name:TurkForEver
Job:Hunter
Server:Xigenon
Level:3x
Np:100
Clan:PaticiK
Nationality:Orc
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bende yasıcam siz bilirsiniz
her şeyim +6/10 str chitin birde elimde +6 glave war küpler kolyueler +7 hep str birde aksesuarların +7 hp leri war lobo pendant da war :hrr: ohh rahatladım herkez yazsın :rock:

[Bu mesaj BuRiAL tarafından 18 Ocak 2005 22:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar madem yarım isteyenler burdan demişsiniz, bir sorum olacak.
bedava oyun için siteye register oldum, user/pass aldım.,
oyunu indirdim. patchleri yaptım...
ama gelin görün ki, server listesindeki 5 server'dan en üsttekine (cyper2 olsa gerek, evet evet o) bağlandım, karakterimi yaptım.
not enough bişey dedi ve oyundan düştü.
bir daha da herhangi bir server'a bağlanamadım...
nedenini bilen?
(bu arada server isimleri belirtildiği üzere odin felan gözükmüyo bende, bir problem mi var?)[signature][hline]Korkmamalıyım, korku akıl katilidir...
Sosyal ağlarda paylaş

www.knightonlineworld.com adresinden clienti indireceksin,yahut forumu biraz kurcalayacaksın,
FatihKaraca'nın paralı clienti usko da oynanabılır hale getirme yazısı olacaktı biryerlerde.[signature][hline]Name:Buzkirpisix
Nation:İnsan
Job:Rogue/Archer
Lvl:4x
Klan:
Server:Xiki

Sosyal ağlarda paylaş

yahu kenki olmayana kız vermiyorlar Xigenonda. Lvl 22de takıldım kaldım ismimin yanındaki işaretten dolayı lvl20 lerin partisinde bile kabul görmüyorum görsem de tam en olmadık zamanda kickleyip yerime priest alıyorlar ühühühü berserkler işe yaramaz mı yahu :([signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL, 18 Ocak 2005 21:58 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bu item yazma merakı nerden geliyor anlmadım myko daki üstatlar imzalarına yada muhtelif yerlere yazabilirler sizler yazmayın lütfen çünkü eziqsiniz itemlerde öyle :rock:

Arkadaşım ben lvl 36 iken bu silahı elimde taşıyorum ve tamemen kendim yaptım 131 attack power ve reducelü
sen 36yken elinde ne vardı?
Benim amacım tartışmak değil ben yardım istemişim eğer yardım eden olursa sevinirim warior kasmak istiyor canım[signature][hline]Knight Online
Nick :ViernaDoUrden Level:5x
Server: Diez Speciality:Lightning Mage
Race:El Morad (İnsan)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...