Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lag sorunuyla ilgili...

RedemptioN

Öne çıkan mesajlar

En son benim ice mage char ile harpy yaptığımda şu olay başımdan geçmiş. (Bende göremedim anlattılar)

Harpyler çekilsin diye oturmuş bekliyordum. Arkadaşlar harpyleri çekmişler. Harpyler geçerken beni öldürmüş. Oradaki akbaba resserlerden biri beni canlandırmış. Partidekiler beni tp etmiş. Sonra yeniden harpyleri çekmişler. Harpyler geçerken beni yine öldürmüş. Ben bu ikinci ölüş sırasında lagdan çıktım.
Ben 1 kere öldüm diye küfrederken aslında 2 sefer öldüğümü öğrendim.

O günden beri lag sorunu düzelmeden charı kullanmıyorum...[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

yeminle son 1 haftadır friend listemin tamamını resserlerle doldurdum.

Sövdüm sövücem böyle işe. Para verip premium üye olmayı düşünüyordum geçen hafta. İyiki olmamışım. 10 günüm boşa gidecekmiş....[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mxzr, 20 Ocak 2005 18:12 tarihinde demiş ki:
gece 11 den 8 e kadar olmuo en son sabah 8 de yattigim icin :D 9 u bil3micem sonra 1 de 2 de baslio tekrar

Dur saat 8 den sonrasını da ben söliim, gece 11 den öğlen 12 ye kadar falan rahatça oynuyorum... Ama öğleden sonra yamulmaya başlıyo hafif hafif.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 44 bi 45 olamadık anasını satiim
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D
Sosyal ağlarda paylaş

bende xigenon ve diez de çalışmıyo..

hassss.. banlandımmı acaba?

banlandığımızda çıkan yazı değişmedi dimi? hala aynı?

banlandığımız zaman "login failed" yazmıyo yani ???

tırstım şimdi iyimi ... :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

Flame damageli +7 Wizard staff arıyorum. Elinde bulunanlar özel mesaj atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedemptioN, 20 Ocak 2005 18:04 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar lag sorunu yaşamadan oynayabileceğim zamanları söler misiniz? Saat altı oldu hala deli gibi lag var.

Ultima tarihinin gelmiş geçmiş en psikopat pk mage lerinden,
130 kişilik Redemption guildinin kurucusu,Kralların Hocası Requiem D'arcen bize lagmı soruyor :-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...