Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kartvizit için tasarım

Dynun

Öne çıkan mesajlar

said:
Sensible, 15 Ocak 2005 17:21 tarihinde demiş ki:
Burada önemli olan tasarım süper zeka elvyn arkadaşım. Kavga çıkarmayı kesecek misin?
hayır dedigim ota boka atlamayı kesmeyen arkadasım burada yapılan kartvizit basılacak. kapiş?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

O yazıların örnek olduğunu anlamayacak kadar düşük bir zekaya sahipsin. Olduğu gibi basılmayacak,gölge de basılacak hale yapmamış zaten.

Ayrıca;
Arkadaşlar "SAHRA" adlı bir kalp pili firması için Sahra yazısı baz alınarak kartvizitte kullanılacak bi amblem gerekiyor. Arkadaşım bana geldi çok dardaymış.
Okuma-yazma bilmiyorsan öğretebilirim.[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

Gölge, kartvizitin bende sanki "sahraya geldikten sonra adamı öteki tarafa yolladık" gibi bi hava uyandırdı:) kardio çizgilerinin ardından gelen düz çizgiden kaynaklanıyo bu. onun dışında espas diye bişey var di mi? yazının ne olduğunu kavramam bi 10 sn. falan sürdü.[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
-The Legend of Selim Wormrider
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşler akıllı olun iki dakka. sensible sen de. saygınızı yitirmeyin birbirinize...[signature][hline]freeedom, 15 Ocak 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
beyler kotulemeyin nargileyi sutlu nargilede var peki o damı zararlı o nası zara veriyo acaba sutle su farklı maddeler o zmn o alveollere ne yapıo bunacaıklık getirin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 16 Ocak 2005 00:54 tarihinde demiş ki:
Gölge, kartvizitin bende sanki "sahraya geldikten sonra adamı öteki tarafa yolladık" gibi bi hava uyandırdı:) kardio çizgilerinin ardından gelen düz çizgiden kaynaklanıyo bu.

ahahaha : ).[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
mimarlık2.sınıf adam tasarımdan ne anla diyorum sadece...

haklıdır anlamam.

golge-i-khan.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bu iş neden hayrına ben onu anlayamadım. veya kimin hayrına? bu bi firma mı? firma. işine yarıycakmı bu? yarıycak. ee? yani işin hayrı bu adamlara oluyo ki bu saçma bişi. logo olsun amblem olsun arıyolarsa kendilerine ya parasını verip yaptıracaklar ya da işte ehuhu. neyse ya..

lafın kısası. bu değildir. buraya iş yollayan arkadaşlar da bunu akıllarında bulundursun. hayrına iş yaptırıp satan da adamlar biliyorum, stock photography dergilerinden scan alıp satanlar olduunu bildiim gibi. ki sensible kardeş sen satmıycak olsan bile durum saçma. ilk paragrafta belirttiim gibi.

takılın siz.[signature][hline]freeedom, 15 Ocak 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
beyler kotulemeyin nargileyi sutlu nargilede var peki o damı zararlı o nası zara veriyo acaba sutle su farklı maddeler o zmn o alveollere ne yapıo bunacaıklık getirin
Sosyal ağlarda paylaş

horace kimse para kazanmıyo bu işten. "Serkan Abim" dene kişinin kartviziti olması gerekiyo. küçük bi firma ve kendi işini kendin yap gibi bişey demişler adama.

Dedi dynun sen bilirsin bişeyler yapalım mı ne yapalım gibisinden. Ben de buraya yazdım. o kadar.[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
Ben istemedim gitmeni,kedi istedi.
Sosyal ağlarda paylaş

işte madem o kadarlık bir iş işte sonuçta bu kadar hocam :) kızcak bi durum yok.
yani 3 kuruşa 5 köfte yok maalesef.
ayrıca 20 milyona 1000 tane renkli basanlar var hocam git bastır yani kasmaya gerek yok.

Horace+1

(bkz: beleş tasarım yeri olarak paticik görsel sanatlar)[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

brde logo istemişsinki akıllara zarar:) milyon dolar ödeyen var logoya. :)[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...