Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlgilisine........

BuRiAL

Öne çıkan mesajlar

Önemli olan anlaması gerekenin anlamaıs abi bazı arkadaşlar bunun bir oyun olduğunu hala anlayamışlar keşke konuşmanın diğer kısmlarınında ss ini alsaydım anlardınız boş werin :hrr:[signature][hline]lvl 55 human attack warior in Ares.Need clan; but everone says need lvl 55 + i'll be :D
Sosyal ağlarda paylaş

olm bu gidişle sen Clan'a falan girmeden kendi Clanını kuracan. Tek dabanca takıl sen daa iyidir :P[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 44 bi 45 olamadık anasını satiim
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi benim var sewgilim :D adıda seda (bayan yani) bende erkeğim adım onur (bu açıklamyaı hissetmek zorunda hisseetim :-P) Ya ne gerek war bir oyun için yalan söylemeye anlamadım gitti keşke olmasa[signature][hline]lvl 55 human attack warior in Ares.Need clan; but everone says need lvl 55 + i'll be :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yalan değildir belki. Bence hayattaki en kötü ve en günah şeylerden biri bilmeden insanları suçlayıp günahlarını almaktır.
Biliosun burada benim hakkımda 4-5 arkadaşın söylediklerini. Söylemelerine izin veriyorum çünkü zamanı gelince nasıl olsa kendi kendilerine utanacaklar :D

Sen yinede bişi deme boşver. Belki yalan değildir. :D

(Yengeye selam da hangi ara sevgili olayına girdin sen la? Oyundan fırsat bulup reel dünyaya dönebiliyomusunki? :D)[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

Yengen dışarıda okuyor o gelince lvl atlamak hayal oluyor ama olsun yanımda olsun yeter yemişim ko sunu :D birde hiç ama hiç sanmıyorum tamamen verilen rüşvet beğenilnediği için yalan söylendi gercek değil abi emin ol :D[signature][hline]lvl 55 human attack warior in Ares.Need clan; but everone says need lvl 55 + i'll be :D
Sosyal ağlarda paylaş

Burial Clan Assistanıyla harbice dogru soyluyorum konustum adam iyi girişyapti ooh How are you ? falan dedi konustk evet tanıdım seni dedi sonra boyle boyle arkadasım var dedim o an msn den BuriaLa ok işi hallettim git bekle dedim cünki adamla muhabbet cok iyi leşti sonra al dedim bu cocugu lvl 55 eskiden 55+ idi cünki sonra bana 60+ olmaz clanda 60 dan assagi adam falan yok dedi ve Failed Chat oldu sanırım oyundan cıktı yada baska bir yere gitti olanları buriala soledim o da yalan soleme falan dedi ama yalan deildi inanmazsan inanma ama yalan deildi konustum adamla keske SS cekip buraya koysaydım.Ama Beni Hayal kırıcı olarak gosterdigin icin sana kırıldım ne yapsam yaranamıyorum adam almadı ben ne yapayim babamın oglu sanki.:(Ama Eskiden cok iyi arkadastık.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:4x ------------- LvL:60
Clan:PaticiK ----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

oQo bir sorun yok benim açımdan ama gelipte ne yapsam yaranamıyorum deme lütfen msn deyim konuşalım...
ben sana bana yalan sölüyosun demedim ben anlicamı anladım dedim.......

[Bu mesaj BuRiAL tarafından 20 Ocak 2005 19:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...