Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Clan'a eleman aranıyor.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Ares'te yeni bir char ve yeni bir clan açtım. Katılmak isteyen arkadaşlar lütfen özel mesaj yollasınlar. Arkadaşların newbie olması tercih sebebidir. Levellerimizi beraber yükseltelimki birbirimize olan bağımız güçlü olsun ...

Not: özellikle 3 tane n00b priest ve 1 level <30 warrior lazım.[signature][hline]-
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar.
Clanın adı "Berserk". Anlamını biliosunuzdur heralde :-)

Clana girmek isteyenler bana özelden mesaj atsın, oyunda "/pm PaperQueen" veya "/pm Ster3o" yazsın, yada msn'den ulaşsın.

Sizde hak verirsinizki hızı olmamız lazım. Daha buffer ve resser yetiştiricez, provaker yetiştiricez, pelerin olayları filan var. Nerden baksanız harpylerde clan partisi yapmak 2 ay kadar sürer gibime geliyor. Bu süreyi iyice kısaltmak için şevkli, heyecanlı ve bizimle beraber level kasacak birileri olmalı.
Bu sırada clanda patron-işçi olayı yok. Herkes eşit. Bu yüzden level olarakta birbirine yakın kişiler seçmeye çalışıyorum.

ForFener_Fortuna, grelynx ve burial bana msn yada özelden bi şekilde ulaşırsanız hemen ekliyim sizi clana..

Saygılar...[signature][hline]-
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de gelim ares teyim yeni basladım (normalde MYKO da oynuyorum) lvl 20 bi tane rogue um var su an archer gidio
iyi dagger bulunca assasine sıfırlıcam nickimi hatırlamıom yazarım birazdan.. hehe
7/24 oynarım KO t3 baglantım var .... Hastasıyım ..
Myko da 3 haftada lvl 59 warrior lvl 45 rogue ve lvl 35 mage yaptım.. :)
Kendimi ovmek icin deil sırf cok oynadıgımı solemek icin soluom bunnarı..

[Bu mesaj kucukti tarafından 16 Ocak 2005 22:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

FiRe clanından Kendorf'a (Quanzi) yardımlarından dolayı sonsuz teşekkürler.

Hiç bir level 60 master mage bu derece yardım etmezdi.
Saolasın Kendorf. Bir gün birşeye ihtiyacın olursa senin için gözüm kapalı herşeye girerim. Haber vermen yeter...

(Bu sırada gece sana kafa tutmaya kalkan ve dayılarını (!) yollayan elemanı benim diğer charla cz de yakaladım. Senin yerinede bol bol indirdim. Ama parası yokmuş. Yazık oldu emeklerime :) )

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 17 Ocak 2005 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 17 Ocak 2005 18:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...