Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Antalya Bass,ritim gitar Aranıyor!

Sorj

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar biz alternatif HArd core dan vazgeçip Arabian rock yapmaya karar verdik ve harika ritimler bulduk şimdi yeni başladık bu geçişe iskenderun çalışmamızı etkiliyor ama 0 dan hep birlikte grup kurmaya kararlıyız

arabian rock ile kendi tarzımızı yaratıcaz

sanırım oryantel metal diye geçiyo yanlış bilmiyorsam bizimki tamamen arap ritimleri dinleyince arap müzikleri dinlemiş gibi olucak yani arada hardcore + alternatif şarkılarda yapıcaz biz kesin bu tarz da kararlıyız yaratıcı ritim gitar ve bass cı olursa iyi olur isterse basscı boktan olsun yeterki yaratıcı olsun (garip bi cümle ama :)) aynı şey ritim icin geçerli

eğer bizimle birlikte çalışırsanız cok seviniriz

Antalya..[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Yeni Yaptığım Bi Wallpaper
Sosyal ağlarda paylaş

Klavyeciyim. Ritm gitaristliği de yaparım.
Boktan olur diyorsanız bas da çalarım =)
Yaratıcılığıma güvenebilirsiniz.
Akdeniz Üniversitesi'nde hazırlık okuyorum. İstediğiniz zaman çalışmaya katılırım.

Özel mesaj atın, msnden ulaşın, numaramı vereyim veya numaranızı verin, görüşelim.[signature][hline]"My shadow's the only one that walks beside me" (Bilo)
İmgelem Teorisi'nde Forum Deneme Aşamasında!
Sosyal ağlarda paylaş

klavyemi ? selam bende antalyadayım tek eksiğimiz klavye , proggressive metal, 80' metal , hard rock falan filan tarzı çalıyoruz, istiyosan bi konuşalım ..[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

abi elemanımızı çalma ya :) kimse bulamıyoruz deniyelim bakalım olmadı siz alırsınız ya bizde zaten süperiz hoba falan demiyoruz ama grup kurmadanda böyle tek işle kendimizi geliştirmek istemiyoruz grup olarak hareket etmek daha mantıklı geliyor bana ryan abi anlıyormusun?[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Sosyal ağlarda paylaş

nerden sahiplendin adamımız falan anlamadım ama konuşalımda bi belki iki grubada yardımcı olabilir baktık olmadı siz alın tamam[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

[Bu mesaj Ryan tarafından 20 Ocak 2005 16:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yada abi siz birlikte yapın baktınız olmadı bizle birlikte çalışabilirler yada bi sizinle bi bizimle çalışsın sonra kimi isterse ona gitsin yada

yanlız ryan abi ozaman yardımına ihtiyacımız var bize 17 18 yasında ritim ve bascı bulabilirsen yaratıcılığı iyi olsun yeter bakarız araştırırız[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...