Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+7 için bi öneri (arkım yaptı oldu)

Chemic

Öne çıkan mesajlar

Aynen buzkiprisi +6 dan sonra bus ile patlama yüzdesi daha çok artar... Ama bonus ekledikten sonra bus ile upgrade edilmesini aklım almış degil halen genelde userlar örnegin +7 nin son oldugunu ve +7 de bonus eklemeyi tercih eder. Bonus ekledikten sonra tekrar upgrade eden adam görmedim :)[signature][hline]Server: Ares1 & Ares2
Nick: AresMajere
Race: Human
Class: Priest (Buffer & Massive Healer)
lvl: 51 (Şimdilik)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sende ne kararsız adamsın,bi öyle diyosun bi böyle :lol:

Bu arada şanslı adam istiyosanız "mxzr" TurkForEver nickli arkadasımız, 2 tane swordbreaker'i nuslarla +6 yapıp üzerine 2sinede normalelemental scrolları hatasız basmış bulunuyor .[signature][hline]Name:Buzkirpisix
Nation:İnsan
Job:Rogue/Archer
Lvl:4x
Klan:
Server:Xiki

Sosyal ağlarda paylaş

ona sözüm yok bende 2 parca chitin imi nus la +6 yapıp bus str ekledim ama elemantal yada reduce eklediğin iteme upgrade scroll basarsan patlar ister normal ister bus[signature][hline]lvl 55 human attack warior in Ares.Need clan; but everone says need lvl 55 + i'll be :D
Sosyal ağlarda paylaş

zaten dün 2 tane helmeti +4 den +5 e geçerken yaktım dellendim şu dupe olayını çözersek artık serverdaki tüm priest chitin parçaları alacam sonrada egomu tatminen hepsine cursed basacam :D[signature][hline]Server: Ares1 & Ares2
Nick: AresMajere
Race: Human
Class: Priest (Buffer & Massive Healer)
lvl: 51 (Şimdilik)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 19 Ocak 2005 19:03 tarihinde demiş ki:
Abi sende ne kararsız adamsın,bi öyle diyosun bi böyle :lol:

Bu arada şanslı adam istiyosanız "mxzr" TurkForEver nickli arkadasımız, 2 tane swordbreaker'i nuslarla +6 yapıp üzerine 2sinede normalelemental scrolları hatasız basmış bulunuyor .

ya :D hicde yem vermeden yaptim ardi ardina :D ama bitanesinde +60 pois bonusu var dierinde yok. Onada ekleyip saticam :D:D:D[signature][hline]K N I G H T __ O N L I N E
Name:TurkForEver
Job:Hunter
Server:Xigenon
Level:3x
Np:100
Clan:PaticiK
Nationality:Orc
Sosyal ağlarda paylaş

Oylama olmuyor dimi burda...
Biz yapalım o zaman :D

A-Bonusla şans düşer diyenler
B-Bonusla şans artar diyenler
C-Bonus şansı etkilemez diyenler

Bonusa elemental-reduce-stat-resist de dahil.
Deneyimi olanlar buyursun :D

Ben C diyorum.
(kimse katılmazmış,.öt olurmuşum böhüü :D )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...